Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

klapka wlewu paliwa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • klapka wlewu paliwa

    Witajcie,
    zima jest - to pewnie wszyscy widzą i czują
    Moja Czarna perła też jakoś jej nie lubi
    A tak poważnie: postanowiłem zatankować i ... tu zonk!! Wciskam klapkę a tu?? NIC!! Ten "dynks" który powinien odepchnąć klapkę wlewu paliwa ani drgnął!
    Czy ktoś z Szanownych Kolegów naprawiał to cudo a może wymieniał?? Jakie są koszty?? Czy dużo roboty? Ciężko się do tego dostać??
    Podejrzewam, że ten dynks pod gumką się wytarł, albo po prostu zamarzł lub wyrobił. Proszę w miarę możliwości o pomoc za którą z góry dziękuję.

  • #2
    Ten jak to nazywasz dynks po prostu ci zamarzł i nie jest on zepsuty,czy wytarty,wjedż do ciepłego ,jak odtaje zdejmij gumkę ,wysusz i wpuść coś do środka ,załóż gumkę i po sprawie

    Komentarz


    • #3
      O tuż to miałem kilka razy taki przypadek w tamtym roku uderzania bokiem pięści z wyczuciem w klapkę pomagało. Winna była woda z myjki ciśnieniowej która zamarzła.

      Komentarz


      • #4
        Jak w te dni to się stało, to najprawdopodobniej zamarzł. Najbardziej prawdopodobne.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #5
          U mnie to samo przy próbie tankowania kilka dni temu. Najpierw nie chciał się otworzyć a później zamknąć. Pod gumkę psiknąłem płynem do rozmrażania szyb i po kilku sekundach wszystko wróciło do "normy".
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • #6
            Dziękuję wszystkim Szanownym Kolegom za podpowiedzi. A ktoś może wymieniał mechanizm klapki? Jakie koszty i ile roboty??

            Komentarz


            • #7
              Mam teraz to samo w Golfie. Koszt wymiany w ASO ok 200zl (material + robocizna)

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X