Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

klekot w kratkach nawiewu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • klekot w kratkach nawiewu

    Powitać, powitać
    Od pewnego czasu zauważyłem, a właściwie zasłyszałem klekotanie w kratkach nawiewu. Jest to cykliczny stuk, klik, który powtarza się jakby po zatoczeniu pewnego cyklu ( co kilka, kilkanaście sekund).
    Ktoś miał takowy kłopocik?? jakieś może rozwiązanie???
    Z góry dziękuję.

  • #2
    U mnie wpadł śmieć w wirnik musiałem się dostać od strony podszybia wyczyściłem wirnik i ok


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez matthews Zobacz wpis
      U mnie wpadł śmieć w wirnik musiałem się dostać od strony podszybia wyczyściłem wirnik i ok


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
      Dzięki, dzięki Kolego, ale to o czym piszesz bardziej dawałoby efekt turkotu, a ja napisałem , że to stuk, klik co pewien interwał...klik...cisza...klik....cisza... Tak sobie teraz myślę, że to może jakaś zębatka, hamulec..???????????????????????????????????????

      Komentarz


      • #4
        Masz automatyczna klime czy manualna? Jeśli manualna to poza obiegiem wewnętrznym i dmuchawa nie widzę co by mogło się zepsuc


        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez matthews Zobacz wpis
          Masz automatyczna klime czy manualna? Jeśli manualna to poza obiegiem wewnętrznym i dmuchawa nie widzę co by mogło się zepsuc


          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
          Klima manualna, jeśli dobrze pamiętam to "klika" w dwóch położeniach nawiewu: tylko przody i przody z szybą. Cisza w położeniu dół i dół z szybą

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X