Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piski z okolic koła

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Piski z okolic koła

    Witam. Jestem nowy na forum.
    Mam taki oto problem w swojej octavii 2 2005 rok. 1.6mpi.
    Mianowicie podczas jazdy na wprost bądź skręceniu lekko w lewo np na rondzie słychać piski dobiegające z okolic koła dodam ze gdy nacisnę hamulec pisk ustaje tak samo gdy skręcę w druga stronę, auto było u zaufanego mechanika nic nie znalazł przesmarował tam i ówdzie 2 dni ciszy i znowu to samo. pisk nasila się pod obciążeniem górka/czy przechył auta na prawą stronę, Może ktoś z was miał podobny problem.Dodam ze tarcze klocki oraz osłony tarcz są nowe problem występował przed i po wymianie z tym że auto kopiłem i tydzień później zmieniłem opony na zimowe niestety kupione używki po wymianie problem zauważyłem chociaż czy przed był nie wiem mogłem tego nie słyszeć.Z góry dzięki za pomoc

  • #2
    Może klocki słabo odbijają.

    Komentarz


    • #3
      Nie widać jakiejś rysy na tarczy? Czasem coś podejdzie między klocek a tarczę.

      Komentarz


      • #4
        klocki odbijają prawidłowo,tarcze obejrzałem żadnych rys nie ma, Zauważyłem na dniach że przy wjeżdżaniu na nierówności także pisk występuje.Czy według was może to być np coś związane z mcpersonem? albo przegubem wewnętrznym np jest już tam tak sucho że piszczy?

        Komentarz


        • #5
          Piszczy pod obciążeniem i na luzie?

          Komentarz


          • #6
            sorki za zamułkę. piszczy pod obciążeniem czyli kiedy samochód kladzie się na prawą stronę,

            Komentarz


            • #7
              Piszczy pod obciążeniem, gdy samochód przy skręcaniu w lewo kładzie się na prawą stronę

              Komentarz


              • #8
                temat mozna zamknąć winny zacisk.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X