Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Turbina

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Turbina

    Witam pada mi turbo Octavia 2 fl. 2.0 BKD silnik 270 tyś km pytanie regenerować czy kupić nową zależy mi na trwałości bo mam ciężką nogę ktoś regenerował i jak długo to się sprawdza i czy niema żadnych gorszych osiągnięć w działaniu
    SKODA OCTAVIA 2 2,0 TDI 16V BKD

    Pozdrawiam Janusz

  • #2
    Wszystko zależy ile możesz wydać na naprawę lub wymianę turbo. Dobrze zregenerowana turbina długo posłuży tylko pytanie gdzie ją oddać do regeneracji bo to loteria. Wszystkie zakłady się dobrze reklamują i chwalą swoim profesjonalnym podejściem oraz sprzętem , a z tym bywa rożnie. Jedni zadowoleni , inni nie do końca. Potem się czyta że silnik się już tak dobrze nie zbiera lub turbinę słychać itp, itd. Jeśli chcesz mieć 100% pewności że wymienisz turbo i nie będzie trzeba wracać do tematu to tylko Nowa. Takie moje zdanie.
    P.s jeśli decydować się na regenerację to poczytać opinie o zakładzie gdzie chcemy oddać , jeśli same dobre to można zaryzykować oddać ale pewności nigdy nie ma.

    Komentarz


    • #3
      Bierz nową - weź FV - odlicz Vat - regenerowana to loteria ;/

      Chyba że ci ktoś da pisemną gwarancję na wykonaną usługę z wyszczególnieniem co zrobił - a nie wpisze ci tylko; usługa czyszczenia turbiny 1500zł
      OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


      T: 500286848

      Komentarz


      • #4
        Kiedyś ktoś mi powiedział, że jak chcesz aby służyła na więcej niż 2-3 lata to kupuj nową.

        Komentarz


        • #5
          Dziękuję bardzo za opinie i pomoc w podjęciu decyzji Decyzja zapadła biorę nową diagnoza komputerowa starej za duże ciśnienie dziś demontaż
          SKODA OCTAVIA 2 2,0 TDI 16V BKD

          Pozdrawiam Janusz

          Komentarz


          • #6
            Wrażenia z nowej turbiny bezcenne autko zbiera się niesamowicie na każdym biegu i prędkości a wyprzedzanie to frajda mogę stwierdzić z pewnością że starą musiała już od dawna stopniowo tracić na właściwościach Cio nową to nowa turbinka
            SKODA OCTAVIA 2 2,0 TDI 16V BKD

            Pozdrawiam Janusz

            Komentarz


            • #7
              Ile taka nowa przyjemność +/- ?
              Wirus -> 136 KM 310 Nm
              https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

              Komentarz


              • #8
                2.4 tyś nową turbina dolicz olej filtry u mnie jeszcze był problem z belka przy wyjęciu turbiny
                SKODA OCTAVIA 2 2,0 TDI 16V BKD

                Pozdrawiam Janusz

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X