Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obudowa filtra paliwa 2.0 tdi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Obudowa filtra paliwa 2.0 tdi

    Panowie, mam skorodowany jeden krociec w obudowie filtra paliwa.
    Jak wiadomo oryginalna puszka jest beznadziejna jezeli chodzi o dokrecanie tego i pozniejsze wycieki.
    Jest mozliwosc zastapienia jej na obudowe z innego auta np. Passat B7 tdi?

    Nowa ori do O2 to koszt 900zl

  • #2
    Uupełnij profil o dane auta lub pisz chociaż rocznik. Ułatwia szukanie części.
    I co chcesz wymienić? Sam dół przykręcony do nadwozia?

    W Skodzie numer 3C0 127 400 C - cena około 1140​
    VW ma numer 7N0 127 400 - cena około 780

    Na zdjęciach dolne części wyglądają tak samo. Mocowania w tych samych miejscach. Otwory na śruby do przykręcenia dekla w tych samych miejscach.
    To może się udać.
    Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Octavia 2 Rs 2007 2.0 tdi bmn.
      nawet jakbym mial kupic uzywana obudowe to myśle zeby lepiej szukac np. z passata b7 (swiezsze roczniki) jak kupowac stara przerdzewialą z O2.
      Nowa troche cena zaporowa.

      Chce wymienic cala puszke oraz vaccum bo po nocy gdzies sie zapowietrza i mam pyroblem z odpaleniem.

      Edit.
      Juz widze ze to sie chyba nie uda. Puszka vw ma 3 krocce na przewody a skoda 4.
      Ostatnio edytowany przez MATT_DST; 9998229.

      Komentarz


      • #4
        Dlatego pisałem o dolnej części bo dekle są inne ale obecny byś przykręcił do dołu z Passata.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Pewnie tak ale wlasnie problemem jest dekiel nie dol. Raz ze sie wykrzywia a dwa ze rdzewieje.
          A moze zamiast obudowy filtra wsadzic filtr taki jak np jest w golf 4. Jest cos podobnego co bedzie pasowac?

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X