Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wycie podczas skrętu w prawo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wycie podczas skrętu w prawo

    Witam
    Co może być przyczyną szumu ( wycia ) podczas skrętu kierownicą w prawą stronę tylko podczas dodawania gazu? Nawet delikatny ruch powoduje wycie
    Citek8

  • #2
    Pompa wspomagania. Sprawdź czy w zbirniczku jest płyn do wspomagania, a po drugie zobacz czy nie ma wycieku np czy osłony na drążkach są całe.

    Komentarz


    • #3
      Raphael_88 post jest w dziale Octavia II a w tym modelu jest elektryczne wspomaganie kierownicy. Fakt citek8 nie napisał o którą octavię chodzi.

      Moja Octavia:
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
      Rafał

      Komentarz


      • #4
        Yep... faktycznie nie zwróciłem uwagi na dział. W dwójce jest typowo elektryk przecież. Moje niedopatrzenie za co przepraszam. Jedynie co może wyć w tym przypadku to moim zdaniem silnik od wspomagania, fajnie byłoby od spodu zajrzeć na kanale a druga osoba niech zakręci kierownicą wtedy wyjdzie co konkretnie. Silnik na szczęście można zmienić bez zmiany całej maglownicy.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Raphael_88 Zobacz wpis
          Yep... faktycznie nie zwróciłem uwagi na dział. W dwójce jest typowo elektryk przecież. Moje niedopatrzenie za co przepraszam. Jedynie co może wyć w tym przypadku to moim zdaniem silnik od wspomagania, fajnie byłoby od spodu zajrzeć na kanale a druga osoba niech zakręci kierownicą wtedy wyjdzie co konkretnie. Silnik na szczęście można zmienić bez zmiany całej maglownicy.
          To na postoju się nie dzieje tylko podczas jazdy i gdy silnik jest obciążony tzn. przy wciskaniu gazu.
          Citek8

          Komentarz


          • #6
            Witaj nie wiem jakie objawy wycia przy skręcie miałeś ale u mnie przy skręcie lub korekcie w prawo szumiało wyło okazało się łożysko piasty ..pozdrawiam
            SKODA OCTAVIA 2 2,0 TDI 16V BKD

            Pozdrawiam Janusz

            Komentarz


            • #7
              Byłbyś w stanie nagrać ten dźwięk i wrzucić linka ?

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X