Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Kulka zmiany biegów pod mieszkiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Kulka zmiany biegów pod mieszkiem

    1. qbec - tempomat O2 FL 2009
    + wiazka czujnika poziomy płynu spryskiwaczy
    + kierownica MF 3-ramienna, z pogrubieniem, komputer, BEZ telefonu, BEZ DSG
    + kabelek do kiery
    2. 2x gałka 5b do O2 przedFL typ RS
    3. drops - manetki zespolone do OII FL tempomat+komputer 5K0.953.502.N
    4. waldek73 - wiazka czujnika poziomu płynu spryskiwaczy no i jak jest czujnik no i przydałby się większy baniak)

    misiek a masz wiązkę czujników parkowania przód i stare PDC przed FL
    Sebastian J.

  • #2
    [O2FL] Kulka zmiany biegów pod mieszkiem

    Jak w temacie .....coś mnie tknęło , ponieważ ciut ciężko działała blokada skrzyni biegów. Zdjąłem mieszek zmiany biegów i zauważyłem że kulka na której jest osadzony lewarek jest prawie sucha - minimalne ilości smaru .....nałożyłem wazeliny - i tu pytanie do fachmanów - czy może być wazelina , a jak nie to jakiego użyć smaru :wink:

    Komentarz


    • #3
      gruto, może być każdy stały smar.
      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

      Komentarz


      • #4
        AdamB, boje sie że wazelina moze popłynąć ....nie wiem jaką ma temperaturę płynięcia .....żona z apteki mi przyniosła :P (zreflektowałem się w domu )

        Komentarz


        • #5
          gruto, do 30°C spokojnie wazelina może być, nawet do 50°C. Jak problem wróci to potraktuj Towotem - on jest od -45°C do 140°C
          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

          Komentarz


          • #6
            mam jakiś grafitowy - może być ??

            Komentarz


            • #7
              gruto, lepiej nie, bo ze wzrostem temperatury gęstnieje. Najlepiej zwykły towot.
              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

              Komentarz


              • #8
                :shock: nie wiedziałem ......można jakiś towot kupić w sprayu ...przyda się

                Komentarz


                • #9
                  gruto, posmaruj czym masz, warunki pracy nie są jakieś ciężkie
                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                  Komentarz


                  • #10
                    gruto, kup sobie taki smar Wurth HHS2000. To jest spray i przy aplikacji jest calkiem rzadki więc super wnika w najmniejsze szczeliny, ale po odparowanu gęstnieje. Jest przeznaczony do pracy pod ciśnieniem czyli nie jest wypychany/ścierany z powierzchni trących. Ja używam go od dawna do wielu miejsc ( np sworznie napędu wycieraczek, zawiasy, linki w drzwiach itp ) i jestem mega zadowolony. Polecam, bo w domu też się przydaje ( idealny do smarowania mechanizmów okien PCV ). Jedyna "wada" : nie nadaje się do bębenków zamka, bo zlepi zapadki i zamek nie będzie działał.
                    Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                    Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                    Komentarz


                    • #11
                      odgrzewam kotleta.... jaki wg was smar wybrać do zastosowań ogólnych ....HHS 2000 , czy HSW 100 ??

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X