Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] drgajacy wklad lusterka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] drgajacy wklad lusterka

    Witam Koledzy posiadam od niedawna Octavie kombi 4x4 rocznik 2001 silniczek jak w temacie, mam pytanko czy w takowym silniczku sa pompowtryski czy pompa???Jest to moj pierwszy w zyciu diesel dlatego prosze o wyrozumialość.
    Jeszcze jedna sprawa jesli można by nie zaczynać nowego wątku, mianowicie przy rozruchu zimnego silnika kontrolka świec żarowych pali sie nie wiecej niż 3-5 sekund, a jesli silnik jest rozgrzany to kontrolka potrafi sie palic ok 10 sekund podaje te wartosci tak na oko, ale chodzi mi o to ze na rozgrzanym silniku znacznie dłużej grzeją się świece żarowe a z tego co wiem powinno być chyba odwrotnie. Po rozruchu zimnego silnika w temp ok 0 stopni da sie odczuc minimalne falowanie obrotow przez krotki czas ok 30 sekund. Dodam na koniec ze nic zlego sie naraznie nie dzieje zapala jezdzi i wsio ok, ale jak wspomnialem jest to moj pierwszy diesel i pierwsza zima przedemną dlatego pytam kolegów na co zwrocić uwagę???? jak moge sprawczić swiece zarowe bez ich demontarzu i podpinania pod kompa da sie jakos mierniczkiem je sprawdzic?????

  • #2
    [O2] drgajacy wklad lusterka

    Witam

    Od pewnego czasu zauwazylem ze wklad lusterka od kierowcy zaczal drgac przy wiekszych predkosciach lub na dolach. Jest to troche denerwujace szczegolnie jak slonce swieci. Obudowa lusterka nie ma zadnych luzow.

    Jak na postoju poruszam wkladem to jest tylko nieznaczny luz (wiekszy jednak niz po prawej stronie).

    Jak temu zaradzic? Trzeba wyjac wklad i cos podokrecac?

    Komentarz


    • #3
      wyjąćwkład i zobaczyć, czy zaczepy są ok
      może ktoś próbował ci zdjąć wkład ?
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        ziolklu_BKS, odkleja Ci się szybka. Odpadnie podczas jazdy.
        www.k-mot.pl
        Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
        Autoholowanie.
        Robert Kulma

        Komentarz


        • #5
          ziolklu_BKS, ja to przerobiłem w poniedziałek na całe szczęście w porę się zorientowałem i zdjąlem szybkę i podjechałem do najbliższego warsztatu auto-szyby na wklejenie :szeroki_usmiech


          TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

          Komentarz


          • #6
            Czyli wkład oprócz mocowania na zaczepach wymaga przyklejenia?

            [ Dodano: Nie 10 Lut, 13 17:36 ]
            Juz zakumalem o co chodzi. Poszedłem do auta i szkło odeszło od wkładu bez problemu. Mam do was kolejne pytanie. Czy jeżeli lusterko jest podgrzewane to można to nakleic na wkład? Czy robić to na zamontowanym wkładzie czy wyjąć go z obudowy? Na co to przykleic(jaki rodzaj kleju)?

            Komentarz


            • #7
              kup nowy wklad no w skodaczesci.pl
              zamiennik 30 zl, montaz 30 sekund,
              pozdrawiam

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez kbjanek
                kup nowy wklad no w skodaczesci.pl
                zamiennik 30 zl, montaz 30 sekund,
                pozdrawiam
                I tu bym się zastanowił, bo wkład lewy ma część asferyczną.
                Często zamienniki (choć napisane mają że jest część asferyczna) jej nie posiadają albo nie
                spełnia ona swojej funkcji.

                Komentarz


                • #9
                  Mam pytanie czy da sie przykleic wklad podgrzewany bo tez zaczal sie ruszać

                  Komentarz


                  • #10
                    zamiennik 35 u maciejka, jest asferyczny.
                    bkc+dsg

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X