Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stukanie od spodu po stronie pasażera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stukanie od spodu po stronie pasażera

    Również dziękuję za spota
    Specyfiki na poprawę pamięci mają jedną wadę - trzeba pamiętać żeby je zażywać...

  • #2
    Stukanie od spodu po stronie pasażera

    Witam.
    Panowie, mam taki o to problem w swojej Octavii.

    Od jakiegoś czasu słyszę jakieś stuki pod przednim fotelem pasażera, odgłos zbliżony bardzo do „cykania” jakiegoś przekaźnika.
    Przeważnie stukanie występuje jak samochód jest zimny i trwa kilka minut, później przestaje.
    Na początku myślałem, że coś się dzieje z modułem blutooth, który umieszczony jest pod fotelem pasażera, ale wymontowałem go, a stukanie nie ustało. Fotel także jest bardzo dobrze dokręcony, więc nie ma mowy, żeby się przesuwał.

    Wczoraj jechałem na fotelu pasażera i jak się okazało, oprócz słyszalnego stukania/cykania wyczuwalny jest jakieś stukanie/uderzanie od spodu, pod dywanikiem pasażera.
    Sprawdziłem auto od spodu, bo myślałem, że poluzowała się chłodnica paliwa, ale od spodu wszystko jest ok, nic się nie rusza.

    W związku z tym mam niezły quiz;-)

    Czy ktoś z Was się orientuje, lub dysponuje jakimiś zdjęciami, jakie przewody, przekaźniki lub inne graty ulokowane są pod podłogą na wysokości przedniego dywanika po stronie pasażera…. bo zaczyna mnie to coraz bardziej denerwować i muszę to usunąć.

    Z góry wielkie dzięki za wszystkie rozsądne pomysły.....;-)

    Komentarz


    • #3
      Ostatnio też zauważyłem takie stukania, cykanie po stronie pasażera. czy ktoś znalazł rozwiązanie

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X