Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

metaliczne tarcie w przednich kolach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • metaliczne tarcie w przednich kolach

    :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech

  • #2
    metaliczne tarcie w przednich kolach

    Witam,
    W mojej prawie nowej octavi tour 1.6 z 4tys km przebiegu zaczelo cos ocierac metalicznie w przednich kolach. Myslalem ze to lozysko w jednym z kol ale po podniesieniu auta halas slychac w obydwu kolach jak sie je obraca recznie. Czasmi tarcie znnika czasmi pojawia.
    Auto jest na gwarancji oczywiscie ale jestem ciekawy co to moze byc bo lozyska nie padaja po 4 tys km zwykle a teraz i tak swieta wiec nic w serwisie nie zalatwie.
    dzieki

    Komentarz


    • #3
      kc2ine, jak masz gwarancję to jedź do ASO i oddaj na gwarancję
      "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Komentarz


      • #4
        kc2ine, nie jeździłeś przypadkiem po kamyczkach ostatnio?? Taki hałas pojawia się gdy kamyczki dostaną się pomiędzy tarczę hamulcową a osłonę. Trzeba pokręcić kołami do przodu i do tyłu i powinny wylecieć. Oczywiście pod warunkiem, że to jest to.
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz


        • #5
          Albo coś się dostało pomiędzy klocek a tarczę, albo pomiędzy tarczę i osłonę tarczy. Innej możliwości w zasadzie nie ma.

          >>>moja srebrna kombi strzała<<<

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez AdamB
            kc2ine, nie jeździłeś przypadkiem po kamyczkach ostatnio?? Taki hałas pojawia się gdy kamyczki dostaną się pomiędzy tarczę hamulcową a osłonę. Trzeba pokręcić kołami do przodu i do tyłu i powinny wylecieć. Oczywiście pod warunkiem, że to jest to.
            Hej, no prawde mowiac jezdzilem bo mam na podjezdzie w domu zwir przygotowany pod kostke, poza tym auto stalo troche a garazu. Tak na pierwszy rzut oka nie widzialem zeby cos wpadlo ale zeby tak do dwoch kol na raz?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez kc2ine
              Zamieszczone przez AdamB
              kc2ine, nie jeździłeś przypadkiem po kamyczkach ostatnio?? Taki hałas pojawia się gdy kamyczki dostaną się pomiędzy tarczę hamulcową a osłonę. Trzeba pokręcić kołami do przodu i do tyłu i powinny wylecieć. Oczywiście pod warunkiem, że to jest to.
              Hej, no prawde mowiac jezdzilem bo mam na podjezdzie w domu zwir przygotowany pod kostke, poza tym auto stalo troche a garazu. Tak na pierwszy rzut oka nie widzialem zeby cos wpadlo ale zeby tak do dwoch kol na raz?
              Wg mnie hamulce do przeczyszczenia i powinno być ok

              >>>moja srebrna kombi strzała<<<

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez kc2ine
                Tak na pierwszy rzut oka nie widzialem zeby cos wpadlo ale zeby tak do dwoch kol na raz?
                Po łataniu dziur w asfalcie potrafi do kół mojej OII wpaść do wszystkich kół.
                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                Komentarz


                • #9
                  znalazlem drania po tygodniu, strasznie twardy az sie wyszlifowal, 1.5 cm srednicy.
                  Byl pomiedzy tarcza a uchwytem hamulca. Zdjecie ponizej:


                  kamyczek

                  dzieki panowie

                  Komentarz


                  • #10
                    kc2ine, no to wiesz jest takie coś jak "Pomógł" :szeroki_usmiech
                    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez AdamB
                      kc2ine, no to wiesz jest takie coś jak "Pomógł" :szeroki_usmiech
                      No właśnie :diabelski_usmiech

                      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez AdamB
                        kc2ine, no to wiesz jest takie coś jak "Pomógł" :szeroki_usmiech
                        ano racja! zapomnialem

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X