Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2 FL] Regulacja sprzegła - 1,4 TSI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2 FL] Regulacja sprzegła - 1,4 TSI

    Zamieszczone przez karmel
    nie chce nikogo straszyć ale nie wiadomo czy spot się odbędzie, czy aby wojny nie będzie??
    Ja dziś poleconym dostałem kartę mobilizacyjną
    Q..wa a ja nic nie dostałem :!: :diabelski_usmiech

  • #2
    [O2 FL] Regulacja sprzegła - 1,4 TSI

    Przebieg prawie 100k i sprzęgło nie łapie już tak nisko jak wcześniej.
    Czy jest możliwa regulacja linki od sprzęgła tak aby sprzęgło łapało trochę niżej?
    Czy jest to objaw "kończącego się" sprzęgła?
    Był: VWCaddy 1,9 TDI, Superb 2,0 TDI, Ceed 1,6 CRDI, OII 1,4 TSI, Astry: G - 1,6 8V, H - 1,7 CDTI, Skoda 105, Maluch.
    Jest jeszcze Fabia II CGGB, ale tu nie ma o czym pisać.

    Komentarz


    • #3
      linki sprzęgła nie wyregulujesz bo jej tam nie ma :wink: sprzęgło jest hydrauliczne

      jak wysoko łapie ? dopiero przy samej górze ?
      jak nie łapie przy samej górze, nie ślizga się i nie szarpie to jeszcze daleko do końca sprzegła
      Octavia Tour Ice+ 1.6Mpi
      Octavia 2 Elegance 1.8TSI

      Komentarz


      • #4
        sprawdź na trasie 3 i but 4 i but wtedy będziesz wiedzieć czy jest ok

        100k km to już słuszny wynik na sprzęgło
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          Łapie mniej więcej w połowie i nie ślizga się jeszcze. Ostatnio dopiero to zauważyłem jak wsiadłem po tygodniu jeżdżenia Fabią, gdzie jeszcze chodzi jak nowe.
          Potrzebuje chwilę żeby się przyzwyczaić z powrotem.
          Był: VWCaddy 1,9 TDI, Superb 2,0 TDI, Ceed 1,6 CRDI, OII 1,4 TSI, Astry: G - 1,6 8V, H - 1,7 CDTI, Skoda 105, Maluch.
          Jest jeszcze Fabia II CGGB, ale tu nie ma o czym pisać.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez piociel
            Łapie mniej więcej w połowie i nie ślizga się jeszcze. Ostatnio dopiero to zauważyłem jak wsiadłem po tygodniu jeżdżenia Fabią, gdzie jeszcze chodzi jak nowe.
            Potrzebuje chwilę żeby się przyzwyczaić z powrotem.
            Póki nie ślizga czy nie pracuje z dużym oporem osobiście bym niczego nie ruszał. Różnice pomiędzy modelami samochodów bywają spore, to , że w Fabi inaczej pracuje jeszcze niczego nie oznacza. Nie wiem jaką trwałość mają sprzegła w TSi 100 tys km to nie jest jakiś duży przebieg na sprzęgło ,,średnio rzecz biorąc'', ale oczywiście zużywanie się sprzęgła zależy głównie od warunków jazdy i kierowcy więc różnie może być.
            Co najwyżej proponuję przepłukać układ sterowania (wymiana płynu) i dobrze go odpowietrzyć.
            Octavia II FL 1.2 TSI Elegance

            ,,Mężczyzna tylko od życia nauczy się żyć i żadna pedagogika tej nauki nie zastąpi. Miguel de Unamuno ''

            Komentarz


            • #7
              Dokładnie, można zrobić to, co mówi kolega, ale jest to zabieg krótkotrwały.

              Tak czy tak, musisz się przymierzać do wymiany sprzęgła.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X