Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

niezidentyfikowany problem - pedał przyspieszenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • niezidentyfikowany problem - pedał przyspieszenia

    Zamieszczone przez Big
    No i kto tu odgrywa Boga
    Zamieszczone przez Chris11
    No tak... W końcu byłeś tam to wiesz, jak wyglądają te "leśne dukty"
    rozumiem, że zdjęcia Big-a nie oddają tragizmu trasy, która pokonało Yeti 1.2 tsi z napędem na 1 oś :-)

    Szkolenie produktowe Skoda Yeti 2009, autodrom4x4pl


    istny horror

    dla mnie takie dukty


    czy dzikie wjazdy


    to codzienność dla tego auta więc to na mnie nie robi wrażenia

  • #2
    niezidentyfikowany problem - pedał przyspieszenia

    witam, od jakiegoś czasu w swojej Octavce mam nastepujacy problem: przy próbie dodania 'gazu' (szczególnie jadąc pod wzniesienie), na wyższych przeważnie obrotach, na pedał 'gazu' przenoszone są drgania (czuję pod nogą że są skądś przenoszone drgania, które wyczuwalne są na pedale), po drodze miałem przegląd na którym wyszło, że ewidentnie poduszka od strony skrzyni biegów do wymiany (została wymieniona), oraz zaczynające się 'sypać' tuleje wahaczy (jeszcze tego nie zrobiłem).
    W dalszej przeszłości wymieniłem poduszkę silnika tylną (tam bodajże są 2 poduszki? - jeżeli tak to na tą chwilę nie wiem która została wymieniona
    Autko jeździ normalnie, żadnego spadku mocy (czyli turbo chyba ok), niedawno wymieniony komplet sprzęgło+dwumasa. Co jeszcze może dać takie objawy, pozostałe poduszki a może coś czego nie biorę pod uwagę. Tuleje mogą dać takie objawy? Usterka nie umożliwia jazdy, ale coraz bardziej mnie irytuje :P
    Będę wdzięczny za każdą wypowiedź co to może być pozdro

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X