Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem - stukot podczas odpalania i gaszenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem - stukot podczas odpalania i gaszenia

    Zamieszczone przez blackrs
    a jak Petrovac fajne miasto? zastanawiam sie czy tam czy w Uncij sie zatrzymać
    JA polecam w 100%- czym dalej od Petrovac w stronę Albani tym kraj bardziej "albański"
    Jest forum gdzie ludzie jadący do MNE wymieniają się informacjami.

    Zdjęcia z mojego wyjazdu w 2012 roku

    Google Workspace Updates: New community features for Google Chat and an update on Currents

  • #2
    Problem - stukot podczas odpalania i gaszenia

    Jestem pierwszy raz na forum - posiadam ok.II 2004r 1.9tdi BJB. Podczas odpalania jak i gaszenia silnika występuje głośne uderzenie, czy to problem poduchą? proszę o pomoc

    Komentarz


    • #3
      Najlepiej gdybyś nagrał ten dźwięk i wrzucił go na forum. Powodów może być kilka np. dwumas.
      Życie to nie je bajka, to je bitwa!

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez js
        czy to problem poduchą? proszę o pomoc
        raczej dwumas ,powinieneś (podczas gaszenia) poczuć takie lekkie drganie silnika (zatrzęsie się)
        Sebastian
        Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
        Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
        Była Black ELEGANCE by sebastian7905
        Wczasy nad morzem - klik

        Komentarz


        • #5
          nadmieniam że całe sprzęgło wraz z łożyskiem było wymienione i nic ,ten dzwięg pozostał

          Komentarz


          • #6
            A jak ci auto zapala? Stuk podczas zapalania można częściowo wyeliminować zwiększając dawkę rozruchową, a podczas gaszenia zaobserwuj czy zamyka się klapa gasząca przy EGR miałem podobne stuki jak miałem z nią problem.

            Komentarz


            • #7
              mapa zmieniona pali na dotyk klapa pracuje [shadow=black:09dad66058][/shadow:09dad66058]

              Komentarz


              • #8
                Jak wymieniłeś sprzęgło to pozostaje jedynie uszkodzony dwumas chyba że coś ze skrzynią się dzieje.

                Komentarz


                • #9
                  ja i tak celuję w dwumas
                  Sebastian
                  Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                  Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                  Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                  Wczasy nad morzem - klik

                  Komentarz


                  • #10
                    jest em umówiony na wymianę spszegla tylko nie wiem dlaczego po 5 tys. siadlo jakzrobią odpowiem

                    Komentarz


                    • #11
                      jest em umówiony na wymianę spszegla tylko nie wiem dlaczego po 5 tys. siadlo jakzrobią odpowiem
                      jakiej firmy miałeś to sprzęgło?
                      Sebastian
                      Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                      Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                      Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                      Wczasy nad morzem - klik

                      Komentarz


                      • #12
                        a sprawdzał kolega mocowanie tłumika?
                        Witam, jeżdżę skodą octavią 2 FL Mint 1.4 tsi Antracyt, pozdrawiam
                        Była:
                        Jest:
                        1) Octavia 1,4 TSI

                        jak sobie kupię jeszcze więcej aut to będę miał jeszcze dłuższy podpis

                        Komentarz


                        • #13
                          dzieki za podpowiedz wymiana sprzegla na lukas i problem z glowy dobrze ze na gwarancji

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X