Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Awaria skrzyni biegów skoda II 1,6 mpi...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Sprzegło na pewno sie nie ślizga bo jest nowe, poza tym za każdym razem gdy skrzynia była wyciągana do warsztatu moj mechanik oglądał to sprzęgło i nie znalazł zadnych śladów na tarczy.

    Sprawa jest naprawde dziwna i juz nie wiem co mysleć. Nie znam sie tak bardzo na skrzyniach , ale nie jest tak ze na każdym biegu koła zębate z obu wałków nie pracują ze sobą a nie tylko jedno z danego biegu?

    Komentarz


    • #27
      Johnny_B, Wal do nich, znają się na rzeczy! 403 Forbidden
      120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

      Smarowanie zapewnia

      Komentarz


      • #28
        Witam
        W mojej skrzyni JHT pojawiło się dziwne wycie na piątym biegu. Podobno problemy ze skrzynią w tych autach to standard. Po rozebraniu wymienione oryginalne łożysko skrzyni biegów jak w linku Just a moment... i przy okazji zestaw sprzęgła LUK (622 3332 00).
        Po usterce nie ma teraz śladu a raczej słuchu.
        Citek8

        Komentarz


        • #29
          Witam, odgrzeję troszkę koteltam, bo czytam i czytam i sam już nie wiem. Gdzieś wyczytałem, że skrzynie FVH są problemowe, a poprawione to właśnie JHT, a tutaj czytam, że są z nią problemy. Która ze skrzyń nie koniecznie tych dwóch jest lepsza? Pytam, bo szukam sobie O2 z 1.6 MPI, znalazlem 2-3 sztuki warte uwagi, ale 2 znich mają skrzynie FVH a 1 JHT.
          Moja OCT

          Autor postu zastrzega sobie prawo do zmiany punktu widzenia w dowolnym momencie.http://www.mynavi-expert.pl -Nawigacja, Etka 8PL !!!, Elsa, filmy-online.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X