Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Metaliczny hałas przy opuszczaniu szyb.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Metaliczny hałas przy opuszczaniu szyb.

    Też mi się wydawało, że kieszeń i radio można stosować zamiennie. W konsoli środkowej mam ponacinane takie rowki, oczywiście oryginalnie. W kieszeni bo bokach są takie wystające kawałki plastiku, które idealnie pasują w rowki nad panelem klimy. Niestety, jak przekładam kieszeń do góry, to te plastiki znajdują się ok 3mm niżej niż rowki i nie da rady kieszeni założyć. Być może zamiennik kieszeni tych rowków nie posiada i dlatego można go dopasować.

    Co do jej grubości, to jest praktycznie idealna. Niespasowanie polega na tym, że na froncie kieszeni jest taki "garb", który zmniejsze jej prześwit. Niestety nie ma jak go przyszlifować

    Ale nie zamierzam się poddać. Poszukam zastępczej kieszeni i będę dalej kombinował.

    Aktualizacja:

    Niestety chyba daję sobie spokój. Dokupiłem kieszeń taką jak ma stiloos (a raczej łudząco podobną). I znów wpasowanie jej w konsolę zakrawa z cudem. Po wciśnięciu na maxa ścianki konsoli lekko sie rozchylają przez co powstają nieładne szpary. Radio ledwie się zmiesciło pod kieszeń i również jest nieładna szpara pomiędzy kieszenią i ramką radia. Nadal przy wysuwaniu uchwytu na kubki wysuwa się również tacka na drobiazgi. W sumie wydałem już na patent 70 zł (uchwyt + zamiennik kieszeni), a nadal nic nie pasuje. Za 120 zł można już na allegro znaleźć uchwyty z lupo, które na pewno będą pasowały.

    Dlatego należy sie zastanowić, co się komu opłaca.
    Stiloos miał szczęście, że za pierwszym razem trafił dobry zamiennik kieszeni i patent mu sie sprawdził.

  • #2
    Metaliczny hałas przy opuszczaniu szyb.

    Witam wszystkich,
    Od dwóch tygodni jestem posiadaczem OII i drażni mnie metaliczny pisk podczas podnoszenia i opuszczania szyb,
    Czy rozwiązaniem jest zdemontować boczki i przesmarować jakimś środkiem prowadnice mechanizmu??

    Komentarz


    • #3
      Link

      Raczej to ten problem :idea:
      Spritmonitor.de

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X