Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda octavia II 1.6fsi 2005 r. 180tys

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda octavia II 1.6fsi 2005 r. 180tys

    Buba, Spokojnie przejezdna Sam zobacz, daję ci 1 część przejazdu tą traską
    [youtube] [/youtube]

  • #2
    Skoda octavia II 1.6fsi 2005 r. 180tys

    Witam mam Octavie II 1.6 fsi 180tys
    o to jaki problem mi dokucza od jakiegos czasu : gdy odpalam jest dzwiek przez 2-3 sekundy bardzo glosny . gdy jade na jakimkolwiek biegu przy 1.5-2.0 obrotach to mam dziwny halas jakby cos ocieralo i cos takiego jakby mnie pchalo i cofalo jakby brakowalo mu mocy tak pcha i cofa dziwne uczucie ciezko mi to slowami wytlumaczyc ... jesli ktos jest kto moglby pomoc bede cholernie wdzieczny ewentualnie cos dopisze jesli ktos bedzie mial jakies opcje do rozwiazania... pozdrawiam
    Octavia rulezzz

    Komentarz


    • #3
      Najprawdopodobniej pada Wariator faz rozrządu ( przy odpalaniu i problemy z mocą ) . Poczytaj na forum o rozrzadzie 1.4 tsi . Jak to to to grubsza sprawa . Zapala się kontrolka na szafie ? (może są w pamięci błedy od wariatora)


      Forum - Octavia Club Polska

      Komentarz


      • #4
        może to nagraj i daj na youtobe a potem wklej linka tutaj
        Mastershine - Auto Detailing Studio

        Komentarz


        • #5
          wisniator,

          nastawnik
          łańcuch
          napinacz

          na 100% :!:
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            Tak czy siak bez ,,otwarcia,, pacjenta się nie obędzie... A numerki katalogowe są takie same jak w TSI

            Komentarz


            • #7
              wymieniaj nastawnik to ucichnie...
              Ja jeździłem z "porannym terkotaniem" 150 kkm, ale po wymianie (już 40 kkm) jest już normalnie.
              ... ca 36Hz - MQB dudni, polternde hinterachse, low frequency 'boom' in cabin

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X