Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

drgania karoseria podczas dodawania gazu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • drgania karoseria podczas dodawania gazu

    Zamieszczone przez madx32
    Zamieszczone przez kowaltom99
    Zamieszczone przez madx32
    Zamieszczone przez kowaltom99
    A ja wczoraj zakończyłem mod (musiałem poczekać na nitownicę profi - bo moja "marketowa" nie chwytała nitów 6mm). Wywaliłem stare blachy i zanitowałem nowe - z elektryką
    Wszystko zamontowane i działa na 100% Przycisk blokowania zapala się na pomarańczowa lampka i gaśnie podświetlenie z tyłu.

    Jedyne co mnie denerwuje to dziury po korbkach - nie wiem czy zdecydować się na wymianę boczków (kpl używek z allegro - ok 150PLN) czy po prostu wstawić zaślepki - koszt koło 2-3PLN
    Ja od gościa, u którego kupiłem graty do moda elektrycznych szyb z tyłu dostałem tapicerke drzwi na korbke (jakas stara - ale po umyciu jak nowa) i bede wycinal ringi do zaślepienia.

    Przy odrobinie cierpliwości oraz sprawnych rekach da sie to zrobic aby nie było wogole sladu
    Ja już rozwiązałem problem - kupiłem plastikowe zaślepki do profili - okrągłe zewnetrzne fi 22mm (wewnętrzne 18mm)
    Wcisnąłem w dziury i na razie jest ok.
    Koszt 2 x 0,15PLN
    o jakich zaslepjkach mowisz ??

    daj linka do zdjecia
    coś w tym stylu, tylko trzeba dobrać średnicę:
    allegro

  • #2
    drgania karoseria podczas dodawania gazu

    witam wszystkich na forum właśnie jestem nowym nabywca octavci z 2001r kombi 1.9 tdi 110 koni sinik ASV i mam maly problemik gdy jade i pyzspieszam skoda zaczyna drgac odczuwalne drgania karoserii i czuje ze to jest gdzies na ukladzie napedowym aha i wymienilem drazek kierowniczy z prawej strony bo byl wybity w jablku czy to moze byc przebug ze wybił az drazek ierowniczy. pomocy bo juz nie wiem do czego sie przysiadac i wymieniac. Panowie wczoraj podpiąłem do swojej octavki przyczepke i jakie objawy stwierdzilem ze te drgania byly odczuwalne na karoserii ale przyczepka wahlowała w lewo i prawo wiec juz naprawde nie wiem do czego sie zabierac na poczatek wezme sie za przeguby jak bede wiedział cos wiecej to napisze.

    Komentarz


    • #3
      sprawdź przegub wewnętrzny.
      service by Auto Tar

      Komentarz


      • #4
        Witam.
        Mam zbliżony problem.
        Mianowicie u mnie przy przyspieszaniu, dokladniej pomiędzy 50-65km/h na 4 biegu odczuwam drgania jakby od lewego przedniego koła. Przy niższej i wyższej prędkości jest ok, tylko między 50-65km/h i tylko przy przyśpieszaniu.
        Nie czuć tego na kierownicy :/
        OII 1.9TDI BXE 2006. 240tyś.km.
        Pozdrawiam Tomek.

        Komentarz


        • #5
          vtaxi, przy 50 km/h na 4 biegu przyspieszasz? moze padać dwumas
          OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

          Auto Detailing: Dream Car Studio
          (znajdź również na fb)

          Komentarz


          • #6
            Zapomniałem dodać, że mam DSG.
            Dwumas był wymieniony 10tyś.km. temu.

            [ Dodano: Pią 21 Lut, 14 18:22 ]
            a więc pada przegub wewnętrzny półosi długiej...
            Na szczęście obejdzie się bez wielkich kosztów a wymiana jest bajecznie prosta

            Oto przyczyna:
            FILM
            Pozdrawiam Tomek.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X