Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] koło dwumasowe objawy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] koło dwumasowe objawy

    Zamieszczone przez ruwado
    mapy do Here Maps + cały czas mimo ustawień do zapisywania wszystkich nowych aplikacji i plików na sd - cały czas zapisują się w telefonie, a nie na karcie sd. jak przenieść mapy na kartę sd?
    Ja mam co nawigację HERE na Androidzie ale pewnie opcje będą podobne. Spróbuj wejść w Ustawienia -> Ogólne -> klikasz Pamięć masowa i tam jest wybór gdzie ma zapisać mapy.

  • #2
    [O2] koło dwumasowe objawy

    witam,wymieniłem w przeciągu 5 miesięcy dwa razy dwumasę komplet po 1800 za komplet jedno padło po 3 miesiącach w drugim,po dwóch tygodniach od wymiany zaczyna wibrować coś w silniku i jak nacisnę lekko na pedał sprzęgła na biegu wyczuwalne są lekkie bicia jeżdżę od jednego do drugiego mechanika sprawdzał półosie prawa ma luz w piaście na frezach? czy to znowu dwumasa pozdrawiam proszę o pomoc :cry: Czy można zamontować w razie czego sprzęgło ze sztywnym kołem?

    Komentarz


    • #3
      marecki1974, cos to nie możliwe. moze to cos innego powduje drgania silnika. jak mocno była zużyta dwumasa jak została zdjęta?
      OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

      Auto Detailing: Dream Car Studio
      (znajdź również na fb)

      Komentarz


      • #4
        Nie wiem co ty za dwumase wkładasz,ale nie ma opcji,żeby nowe koło padło po 3 tygodniach(chyba,że wkładasz używki lub kiepsko zregenerowane ), ja osobiście zaczął bym szukać w skrzyni biegów awarii(może krzywy wałek)

        Komentarz


        • #5
          marecki1974, moj kolega ma BKD i tez dwa razy wymienił dwumasę i dalej silnik drgał. Podpiąłem mu pod komputer i okazało się że jeden pompowtrysk prawie umarł.. Wymienił i silnik równiutko pracuje. Więc proponuję sprawdzić pompki.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X