Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyciek oleju z pod mechatroniki dsg 7, 1,4tsi 122ps

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyciek oleju z pod mechatroniki dsg 7, 1,4tsi 122ps

    eaglemirek, bo to ręka pirata jest (ta z hakiem) :wink:

  • #2
    Wyciek oleju z pod mechatroniki dsg 7, 1,4tsi 122ps

    Witam i pytam mam usterkę polegającą na wycieku oleju, przebieg ok50000km, serwis zweryfikował wyciek ze zespółu mechatroniki, dokładniej z pod tego zespołu, okazuje sie iz nie ma uszczelek lub zestawu naprawczego i prawdopodobnie trzeba kupić taki zespół za ok 5000zł...

    Czy ktoś spodkał sie z tą usterką wycieku, po 2 dniach była kałuża pod samochodem średnicy ok 20cm.

    i druga sprawa w samochodzie były wymieniane "suche" sprzęgła ok 3,500 - 4000km temu w Aso czy ta naprawa mogła sie przyczynic do usterki opisanej powyżej,

    Czy istnieje inna możliwość naprawy niż wymiana...

    Czy samochód podlega akcji na wymianę oleju w mechatronice dla skrzyń DQ200,

    Komentarz


    • #3
      Re: Wyciek oleju z pod mechatroniki dsg 7, 1,4tsi 122ps

      Zamieszczone przez LukaszMk
      Czy samochód podlega akcji na wymianę oleju w mechatronice dla skrzyń DQ200,
      Nie wiem czy jest/była taka akcja i bez numeru nadwozia to wróżenie...
      Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

      Komentarz


      • #4
        na pw wysłałem VIN...

        Komentarz


        • #5
          Lukasz, dla mnie sprawa co najmniej dziwna.. Skoro piszesz, że ok 3,5-4k km wstecz miałeś wymienione sprzęgła, wychodzi na to, że być może ASO zapomniało założyć tych uszczelek.. Jak to wyglądało przed wymianą? Były wycieki czy zaczęły się po tej akcji? Ja tu szukałbym przyczyny w tym co napisałem wcześniej.. 5k zł to w ch.. kasy więc nie daj się udupić w powodu czyjegoś błędu..! Pytanie tylko czy ta mechatronika musi być demontowana przy zmianie sprzęgieł lub.. czy ASO ją demontowała np do łatwiejszego dostępu przy wymianie..
          O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
          Maciej
          Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez mackowski
            Pytanie tylko czy ta mechatronika musi być demontowana przy zmianie sprzęgieł lub.. czy ASO ją demontowała np do łatwiejszego dostępu przy wymianie..
            Mechatroniki nie trzeba demontowac przy wymianie sprzegiel. Ewentualny demontaz mechatroniki nic nie ulatwia przy wymianie sprzegiel.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X