Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Metaliczne stuki - osłona termiczna tłumika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Metaliczne stuki - osłona termiczna tłumika

    Bo MPI schodzą w mgnieniu oka... nie to co TSI..

  • #2
    [O2FL] Metaliczne stuki - osłona termiczna tłumika

    Potrzebuję porady jak skutecznie poradzić sobie z hałasującymi osłonami termicznymi, głównie nad złączką elastyczną. Metaliczne odgłosy po próbie dogięcia metalowych osłon nie pojawiają się już zawsze niemal na każdej nierówności drogi, a także przy hamowaniu, ale tylko przy zapalaniu silnika i puszczeniu sprzęgła po zmianie biegów.

    Ma ktoś pomysł jak poradzić sobie z tym problemem? Czy jest jakiś niepalny, niechłonący wilgoci materiał, którym mogę odizolować bezpiecznie osłony od podwozia? Myślałem o wacie do izolacji tłumików - teoretycznie do 900*C, ale obawiam się chłonięcia wilgoci, testował ktoś takie rozwiązanie?
    Mądry Polak po ©kodzie...

    Komentarz


    • #3
      jak sa cale i orginalne to nigdy nie halasoja

      Komentarz


      • #4
        A jednak... z pewnością są całe i oryginalne... ba, nawet nie mają śladów uszkodzeń :/
        Mądry Polak po ©kodzie...

        Komentarz


        • #5
          A na pewno oslony tluka? Ja tez tak myslalem, a okazalo sie potem, ze takie stuki byly od peknietej sprezyny z przodu od strony kierowcy, ostatni zwoj byl ulamany.

          Komentarz


          • #6
            Poruszałem nimi podczas gdy sprawdzana była geometria i w miarę możliwości je podginałem i efekt zaraz po wyjeździe jest taki że nie puka cały czas a tylko przy gwałtowniejszym dodaniu gazu i zapalaniu.
            Mądry Polak po ©kodzie...

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X