Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co to za dźwiek, pompa wody? film

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co to za dźwiek, pompa wody? film

    Zamieszczone przez Biszczu
    bo się cenimy, a ludzie jak to ludzie chcą dobre auto za pół darmo
    Myślę, że jak ktoś chce sprzedać to na pewno swoje auto sprzeda - to tylko kwestia ceny i czasu. Jak ktoś grymasi to niech szuka dalej.
    Zamieszczone przez Biszczu
    e tam pitolenie jak przyjdzie do sprzedaży to na bank kupi ją ktoś spoza forum - tak jak zawsze
    W sumie co to za różnica kto kupi, ja wiem jedno auto klubowe ma dla mnie osobiście wartość dodaną (wiem od kogo kupuję i raczej wiem co).

    Po za tym oczekiwania kupującego od sprzedającego zawsze się różnią, a przynajmniej w kwestii ceny :wink: Po za tym chyba sami sobie czasem komplikujemy życie, szukamy kilkuletniego auta o zerowym przebiegu i zużyciu.
    Czasem za dużo pytamy i szukamy, a tym czasem tracimy klienta na sprzedaż swojego auta. Poza tym nie należy robić czegoś na siłę, warto w tym czasie brać więcej zimnej kąpieli.

    Zamieszczone przez lu5asz
    Zostanę na OCP
    Po za tym masz całkiem fajną i świeżą Octavię, niech służy dalej.

  • #2
    Co to za dźwiek, pompa wody? film

    tak jak w tytule, pod maską słychać szumienie z lewej strony, czy tak moze szumiec pompa wody ktora sie zuzywa i konczy powoli??

    link youtube

    slychac od 5 sekundy

    Komentarz


    • #3
      Najtaniej i najszybciej zdjąć pasek osprzętu i odpalić auto. Jak będzie cisza bez paska wielorowkowego to wiesz, że to rolki osprzętu. Jak nadal masz hałas to rób rozrząd. U mnie hałasowało bez osprzętu - na rozrządzie największe łożysko i pompa też się odzywała. Ale role na wielorowku też musiałem wymienić, bo zaczynała na boki chodzić powoli. Z pompą nie ma lekko, bo jak puści szczelność to stoisz albo się gotujesz.

      Komentarz


      • #4
        najgorsze ze poprzedni wlasciciel zrobi niedawno rozrzad bez wymiany pompy wody czyli nowy rozrzad ma najechane z 4 tys km dlatego mysle ze to ta pompa

        Komentarz


        • #5
          Zrób jak mówię z paskiem wielorowkowym. To nic nie kosztuje, a masz konkretny obraz, czy to z rozrządu czy z osprzętu.
          Pompa 250 zł - porządna Hepu. Dramatu nie ma. Czy warto robić rozrząd w komplecie - z pompą? Warto, bo to żadna oszczędność (pomijanie pompy) robocizna chyba nie ma szans być tańsza niż zakup pompy (nie wiem czy ktoś za 200-250 zrobi rozrząd).

          Komentarz


          • #6
            warto z pompa zawsze tak robilismy z ojcem
            czyli jak zciagne pasek i bd halas to wtedy pewnie pompa tak?

            Komentarz


            • #7
              Wówczas szanse, że to coś innego hałasuje są nikłe. Co nie znaczy, że nie masz 100 procent

              Komentarz


              • #8
                dobija 140 tys km a pompa od nowosci to wiesz to wszystko prawdopodobne

                Komentarz


                • #9
                  U mnie przy 132 już dopominała się o zmianę. Żonie w Fabii pociekła przy 99.000.

                  Komentarz


                  • #10
                    a no wlasnie, rzecz eksploatacyjna

                    Komentarz


                    • #11
                      Obstawiam ze to moze byc kolo alternatora, mialem taki sam dzwiek i to bylo to takie metaliczne tez troche ale moge sie mylic

                      Komentarz


                      • #12
                        znajomy od ktorego kupilem mowil ze da reke uciac ze to nie pompa wody w weekend sciagniemy pasek i zobczymy, dzieki za odp

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X