Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reflektory Anglik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Reflektory Anglik

    Zamieszczone przez Biszczu
    kw76, lampka dalej występuję, tylko od wersji Ambiente
    wieczorami ulatwia zycie... czasami nke rozumie dlaczego skoda, az tak ogranicza w wyposazeniu samochody

  • #2
    Reflektory Anglik

    Zastanawiam się czy przy lampach soczewkowych w lampach angielskich wystarczy zamienić soczewki z lewej do prawej lampy i będzie już OK czy wpływ maja jeszcze inne czynniki na strumień światła
    Seat Altea XL 2010r

    Komentarz


    • #3
      Nie, bo to dalej bedzie to samo. Pomysl czy zamiana __/---- na to samo cos zmieni ??

      Trzeba wyjac taka blaszke, ta blaszke przegiac o 180' i poskladac wszystko. Swieci idealnie, na stacji diagnostycznej nikt nigdy nie bedzie mial zastrzezen.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        a czy była by możliwość abyś mi zaprezentował ta właściwą blaszkę na zdjęciu która trzeba przegiąć lub ewentualnie dobrze to opisać abym był w stanie to wykonać bym był bardzo wdzięczny
        Seat Altea XL 2010r

        Komentarz


        • #5
          W soczewce jest jedna blaszka z przestawiana przyslona

          Pozostaje kwestia wyjecia tego. Ja rozklejalem lampy, bylo na zasadzie uda sie to bedzie, nie to lampy do kosza. Ale ponoc da sie wyciagnac soczewke tylem lampy.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Przesłonę w lewej lampie mam taka samą jak w prawej co z nią zrobić w którą stronę powinna być ustawiona ta przesłona

            ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
            Seat Altea XL 2010r

            Komentarz


            • #7
              Wyciagnac i obrocic o 180" na logike przeciez bo ma swiecic w druga strone. I caly ten metal trzeba podoginac odpowiednio.
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Juz wykonałem ta przeróbkę zajęło mi to 1h i jest OK dzięki za podpowiedzi
                Seat Altea XL 2010r

                Komentarz


                • #9
                  I dalej dziala nam przeslona do wyrownania snopu swiatla
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    perkusista, i jak? trzeba było rozklejać lampę czy udało się wyciągnąć blaszkę tyłem?
                    I czy tą blaszkę osadza się na kleju czy na wcisk?
                    Diesel kopci, diesel czadzi, DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI!

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X