Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wentylator nawiewu piszczy - demontaż

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wentylator nawiewu piszczy - demontaż

    Zgubiłem się wczoraj w Krakowie i to dwa razy :P

  • #2
    Wentylator nawiewu piszczy - demontaż

    Witam,

    Czy ktoś z forumowiczów mógłby napisać jak wyciągnąć wentylator nawiewu? Wiem tylko tyle, że znajduje się za schowkiem. Czy demontaż jest prosty? Wole zapytać zanim zacznę rozkręcać schowek.

    Komentarz


    • #3
      Witaj mam ten sam problem z piszczeniem , samo wyjęcie schowka jest proste bo już to robiłem . Co do wentylatora to tez nie widzę większego problemu poza kompletem kluczy gwiazdkowych i bardzo ważne musisz to robić w ciepłym pomieszczeniu .żeby nie połamać kanałów nawiewu ,ponieważ jak wiadomo zimno powoduje że robią się twarde i łatwo pękają. Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        OK,

        Schowek też już wyjmowałem. A czy mógłbyś opisać które śruby trzeba odkręcić, żeby wyjąć wentylator? Masz może jakieś fotki?

        Komentarz


        • #5
          ależ nie ma potrzeby wyjmowania schowka - da się dostać do wentylatora i wyjąć go po wyjęciu zaślepki nad nogami pasażera i wyjęciu filtra PP. Wentylator wyjmuje się chwytając za mocowanie i kręcąc. Nie mam fotek, z głowy nie pamiętam dokładnie co i jak, bo nie robiłem tego wczoraj ale jestem w 100% pewien - wentylator nawiewu da się wyjąć bez dotykania schowka

          Komentarz


          • #6
            Hej,

            Dzięki za info. Czyli nie trzeba żadnej śruby odkręcać po wyjęciu filtru?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X