Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zablokowany silnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zablokowany silnik

    Temat - rzeka. Wszystko zależy od tego jakie są wymagania audiofilskie. Jeżeli to ma być samograjek umilający tylko monotonię w czasie jazdy, to wystarczy najprostsze w granicach 100 zł. W większości przypadków takie wystarcza. Jeżeli są duże wymagania to i 5000 zł będzie mało, aby "uruchomić" system.
    Moim zdaniem, jeżeli nie przewiduje się ekranu do kamery cofania, to wystarczy aby był bluetooth do współpracy z telefonem, oraz ewentualnie gniazdo USB do włożenia odtwarzacza i nic więcej. Takie radio bardzo dobrej jakości to już około 300 zł.
    Link

  • #2
    Zablokowany silnik

    Witajcie. To mój pierwszy post tutaj. Kilka lat temu byłem członkiem vwgolf.pl ale skoro mam czeszke czas na zmiane forum. Mianowicie. Dzisiaj wracałem do domku swoją Octavia 2007 1.9 TDI BXE i dojeżdzając do swiateł zaczęło coś mi stukać pod maską i zgasł silnik. Gdy wyhamowałem przy światłach, próbując odpalić silnik auto nawet nie zakręciło :/ Doturlałem sie do parkingu i szukam pomocy tutaj. W poniedziałek zaciągne jądo mechanika, ale czy macie jakiś pomysł co to może być? Dodam że dojeżdzając do świateł auto było na biegu i nie słuchać było stuków puków tylko przez moment przed zgaśnięciem. I jeśli potwierdzicie moje przeczucia że to rozrząd to jakie silniki pasują na wymianę oprócz BXE
    The Devils are Girls with Van Gogh's missing ear...

    Komentarz


    • #3
      czyżby typowa usterka BXE ? panewki ?
      -Sprzedam 2x1l oleju przekładniowego G 052 171 A2 Oryginał z ASO
      -Sprzedam Gałkę do Golfa 5/6 6 bieg (pasuje do Skód)
      -Sprzedam Nowe oryginalne dywaniki welurowe Skoda Superb 1

      Komentarz


      • #4
        Blok silnika cały? Pojawił się jakiś wyciek oleju?
        Moja FLka:

        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

        Komentarz


        • #5
          Tak jak pisze xracer,sprawdz,czy korba nie poszła na spacer,a jak nie to to pewnie panewki zrobiły spustoszenie

          Komentarz


          • #6
            Zaraz podjadę do niej i sprawdzę bo to wczoraj wieczorem było. A orientuje się może ktoś z Was na co to BXE mogę Zeswapowac?
            The Devils are Girls with Van Gogh's missing ear...

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X