Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

płyn do spryskiwaczy...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Ebenezer
    Ja od lat stosuję nast. patent: odkręcam w markecie korek, wkładam ukradkiem palec i ,,wącham".
    Jeszcze łyka zrób :lol: , po co tam wkładać palec, nie wystarczy powąchać ?

    Ja podobnie "kupuję" z tym ,że nie otwieram nowego , tylko sprawdzam na półce , który był juz wcześniej wąchany i ten sprawdzam, efekt podobny.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez bishop
      po co tam wkładać palec
      żeby później oblizać :szeroki_usmiech

      Komentarz


      • Jak wąchasz tak po prostu, to widać, że masz odkręconą butelkę i może być wtopa. A jak nie powąchasz w sklepie, to w razie wpadki masz w aucie komorę gazową. Niezbyt fajnie, jak wozisz np. małe dziecko.

        Komentarz


        • Najlepwsze jest to , ze kiedys w lpolonezie mialem zalany taki płyn mocnio alkkoholowy. I jak mnie policja zatrzymała to wuyszło na alkomacie ze w wydychanym powiettrzu cos tam jest dopiero na drugim dmuchaniu w radiowozi i 3cim na komisariaciem wyszlo ze 0,00 jest ale panowi byli święcie przekonani ze na bani jestem a wtedy akurat duzo samochodem jeżdzilem i allko nie rusząłem przez kilka dni.. na nic tłumacznia. dopiero na komendzie dali spokój.
          Spalanie - Motostat.pl
          Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
          Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
          Sprzedam na OLX!!

          Komentarz


          • Zamieszczone przez siemi1
            jak mnie policja zatrzymała to wuyszło na alkomacie ze w wydychanym powiettrzu cos tam jest dopiero na drugim dmuchaniu w radiowozi i 3cim na komisariaciem wyszlo ze 0,00
            Jak tak mam za każdym razem jak dmucham w świeczkę a wcześniej przemyję szyby. Leje płyn biedronkowy. Przy drugim badaniu po wyjściu z auta jest 0.0 ale teoretycznie już mnie powinni zawijać na krew (za każdym razem wstyd i popelina)

            Komentarz


            • Zamieszczone przez cysterniarz
              Jak tak mam za każdym razem jak dmucham w świeczkę a wcześniej przemyję szyby.
              Nie licząc tej setki w garażu :szeroki_usmiech .

              Zamieszczone przez cysterniarz
              Leje płyn biedronkowy
              Chociaż niespecjalnie ma wrażliwy węch , ale ja go już nie kupię .

              Zamieszczone przez cysterniarz
              ale teoretycznie już mnie powinni zawijać na krew (za każdym razem wstyd i popelina)
              Jaki wstyd, trzeźwy gościu , wracasz do pojazdu jak gladiator , a na krew to dopiero jakbyś się zaparł dmuchania, a dmuchań to może być i 3 , raz świeczka , potem normlany / z ustnikiem/ i znowu normalny po 15min.


              A co do wąchania w sklepie np. sonax mi zalatywał, ale już używany i spryskiwany , nie .

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X