Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2 FL] Uchwyt na bagaznik dachowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2 FL] Uchwyt na bagaznik dachowy

    Zamieszczone przez Dobrzyl
    kecaj, dokładnie dzisiaj w aso skody uzupełnili mi czynnik oraz wymienili wentylator i klima znowu chłodzi
    Temat zamknięty
    koszt naprawy 1100zł

    witam. Dobrzyl a jeśli można wiedzieć to w którym ASO byłeś?????????????????????????

  • #2
    [O2 FL] Uchwyt na bagaznik dachowy

    Wiem ze bylo ale jakos nie moge dojsc co i jak niestety. Bylem w kilku sklepach motoryzacyjnych i jak mowie ze 2009 rok O2 FL to troche sie zieloni robia Szykam bagaznika dachowego, samego tego co sie zaklada na dach, box mam. Tylko ze nie wiem, tam w drzwiach sa takie dziurki i tam ten bagaznik powinien sie jakos zaczepiac czy cos? bo normalnie juz nie wiem co robic z gory dzieki za pomoc

    Komentarz


    • #3
      Zobacz na mego posta

      [ Dodano: Wto 12 Sty, 10 21:20 ]
      Forum - Octavia Club Polska

      [ Dodano: Wto 12 Sty, 10 21:23 ]
      zakupiłem na allegro jak chcesz to podam Tobie namiary do faceta który miał podobny ale akurat znalazłem tańszy, ale jak bym nie znalazł to bym go kupił, facet był całkiem sensowny a bagażnik pasuje idealnie.

      [ Dodano: Wto 12 Sty, 10 21:26 ]
      natomiast jeżeli chodzi o dziurki, to łapy bagażnika mają bolce i one wchodzą w te dziurki

      Komentarz


      • #4
        Ok wielkie dzieki jak do piatku nic nie znajde to sie odezwe

        [ Dodano: Czw 14 Sty, 10 16:45 ]
        No nie wiem, a ewentualnie takie by pasowaly? bagaznik

        Komentarz


        • #5
          - dzwoniłem do tej firny w sprawie tych i dostałem info że nie pasują
          do o2 pasują dwa modele mont blancka i jakiś thule ale i tak bym kupił skodowski - miałem mont blancka i bez szału -polecam skodowski

          Komentarz


          • #6
            Teraz w skoda-auto są promocje na akcesoria zimowe. Jednak za orginalny bagażnik dachowy chcą nadal kupę kasy !

            "bagażnik do Octacii o nr zam. LAS610001B w promocyjnej cenie 590.00 PLN "
            Pozdrawiam
            Piotr

            Komentarz


            • #7
              Dobra znalazlem pare innych jeszcze i czekam na odpowiedz od tych ludzi A powiedzcie mi jeszcze jesli mozecie jak to jest z tym aerodynamicznym? jak zakladam box to cos to zmienia? bo one sa troche drozsze ale moze sie oplaca dolozyc? bo sa takie zwykle kwadratowe i aerodynamiczne trche jak jajko. tylko ze w boxie mam trzymanie do tych kwardatowych, juz sam nie wiem?

              Komentarz


              • #8
                - na pewno aerodynamiczne mnie hałasują - ja pierwszy miałem kwadratowy a drugi mam jajowaty - polecam jajowaty - nie kupuj jakiś nieznanych nie firmówek bo będziesz miał problem - no ale jak chcesz

                Komentarz


                • #9
                  Tylko jak takie mam podejscie ze jak mam zaplacic 590zl oryginalne i miec to samo co za 300zl jakiejs innej firmy a robione pewnie na tej samej tasmie to jednak wybieram to drugie

                  Komentarz


                  • #10
                    Hej Maciej,

                    Ja też poszukuje bagażnika i pooglądałem trochę i poniżej prześlę link który wydaje mi się że oferuje cenowo i jakościowo odpowiedni bagażnik.
                    Po pierwsze jest dużo bagażników bazowych do samochodów bez relingów. Jak zapewne wiesz skoda ma specjalne otwory na taki bagażnik i chyba warto taki bagażnik zastosować.
                    Wiadomo, że w serwisie drogo – zobacz link poniżej – wydaje mi się że bagażnik jest warty polecenia przede wszystkim, że jest specjalnie do skody jak widać na zdjęciach i cenowo w miarę
                    Link
                    Christopher

                    Komentarz


                    • #11
                      -panowie rozważałem kupno tego bagażnika i zostałem poinformowany przez sprzedawcę że pasują one do modeli do 2007 r. - i to przed liftem - dwie belki podwójny hałas - przynajmniej tak mi się wydaje - ja bym go nie kupił

                      Komentarz


                      • #12
                        Zapytalem kilka firm i tak do 300zl mozna kupic takie:
                        1
                        2 + zamki
                        3 i tam napisali ze zamki doplata 59zl.

                        Komentarz


                        • #13
                          lifting nie dotyczy generalnie zmian w karoserii i bagażnik ten pasuje do wszystkich OctavekII - może rozmawiałeś z gościem co nie ma o tym pojęcia
                          a jeżeli chodzi o hałas to i tak masz box, rower itd .... więc czy to wielka różnica - ?
                          a jednak bagażnik typowo do tego auta - jeżeli ktoś ma coś podobnego w tej cenie to proszę i link
                          Christopher

                          Komentarz


                          • #14
                            kupilismy z tata ten 3, w czwartek powinien dojsc to zobaczymy Czyli w Octavii przed liftem tez byly te dziury na bolce?

                            Komentarz


                            • #15
                              no tak, może będzie pasował
                              zobacz tylko że tam masz oznaczenie ze to jest do Octavi ale do 2004 a nie powyżej czyli do I a nie do II
                              Christopher

                              Komentarz


                              • #16
                                Nie no pisalem i Ci ludzie mi odpisali ze nie te zamowilem takie takie maja nam przyslac

                                [ Dodano: Sro 03 Lut, 10 22:20 ]
                                Dzis zalozylem i mialem okazje sie przejechac troszke szybciej POlecam, bez boxu gwizdania prawie niema. Tylko raz sie zapomnialem i 120km/h przy wyprzedzaniu lecialem ale sa cale i tez nie bylo jakos tego czyc ani slychac

                                Komentarz


                                • #17
                                  Mam rozumieć że do octavii Fl pasują tylko dwa rodzaje poprzeczek ? thule i skodowski tak?

                                  a czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy od jakiegoś innego modelu skody albo od samochodu innej marki będą pasowały poprzeczki ? (ponieważ potrzebuję pożyczyć od kogoś znajomego tylko muszę mieć jakieś konkretne informacje żeby zacząć poszukiwania )

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    do mojej pasuję także takie:
                                    404
                                    tylko że ze stalową belką - jeżdziłęm z boxem i bagażnikami rowerowymi
                                    O II fl kombi elegance

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Też szukam jakiejś bazy do O2FL, w związku z tym mam prośbę. Możecie podawać nie linki do stron Allegro, bo te szybko przechodzą do archiwum i są niewidoczne, ale do stron z produktami albo chociaż pełne nazwy tych produktów?

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Posiadam thule i sobie chwalę, jeśli ktoś szuka oznaczeń to na stronie thule jest programik do konfiguracji.
                                        >Focus II
                                        >OII combi 1.8

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          przepraszam
                                          mam bagażnik bazowy Atera ze stalowymi -prostokątnymi belkami- na belkach miałem bagażniki do przewozu rowerów oraz zimą użytkowałem box ( typu trumna-wąski ale wysoki, chyba optymalny do przewozu nart- jak na fotce-
                                          O II fl kombi elegance

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X