Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liczba machnięć przednich wycieraczek...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Liczba machnięć przednich wycieraczek...

    Wie ktoś gdzie można zmienić te ustawienie? Miałem 3 skody - we wszystkich po psiknięciu były 3 machnięcia. W aktualnej O2 są 4 i po ostatnim zostaje zawsze smuga na szybie. Zaczęło mnie to ostro wkurzać. Z góry dzięki.

    KolinWawa

  • #2
    Zamieszczone przez KolinWawa Zobacz wpis
    Wie ktoś gdzie można zmienić te ustawienie? Miałem 3 skody - we wszystkich po psiknięciu były 3 machnięcia. W aktualnej O2 są 4 i po ostatnim zostaje zawsze smuga na szybie. Zaczęło mnie to ostro wkurzać. Z góry dzięki.

    KolinWawa
    Ale te ostatnie jest dopiero po jakimś czasie? Jeżeli tak to da się je wyłączyć.
    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
    ​​​
    Grzegorz

    Moja Ambitna Czarnula

    Komentarz


    • #3
      No nie... Machnięcia są w ciągu takich samych odstępów czasowych 1...2...3...4 . W O1 były 3 i w F1Rs też były 3. A tu 4

      Komentarz


      • #4
        Niestety nie znalazłem na to lekarstwa.
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Enriquez Zobacz wpis
          Niestety nie znalazłem na to lekarstwa.
          Musi być jakiś patent. Moduł komfortu? Może silniczek trzeba wymienić?

          Komentarz


          • #6
            A może wymiana wycieraczek na nowe?

            Komentarz


            • #7
              Patent może być tylko jeden - grzebanie w eepromie. Tylko znajdź mi kogoś kto rozkminił ten temat a Ci to ustawię.
              Pozdrawiam
              Marcin

              Komentarz


              • #8
                Dobra załóżmy, że to 4 machnięcie jest jednak po jakimś czasie. Wiecie gdzie w module komfortu można to wyłączyć? 5 chyba nie będzie jak okaże się, że opcja włączona...
                Ostatnio edytowany przez KolinWawa; 6231.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X