Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

montaż reflektora

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • montaż reflektora

    Witam, nie mogłem znaleźć tego w 'szukaj" jestem od kilku miesięcy właścicielem Skody Octavii 2 tour rok 2011, właśnie pierwszy raz wymieniałem żarówki mijania z lewym reflektorem poszło idealnie po wymianie idealnie wszedł on na swoje miejsce, a prawy mimo kilkunastu prób wchodzi w mocowania trzyma się, niby wszystko ok. ale jednak jest różnica w porównaniu do lewego jest lekka szpara od góry pod błotnikiem i wystaje lekko do przodu w stosunku do lewego, a wcześniej były oba tak samo. Można coś z tym zrobić? Dzięki za pomoc

  • #2
    Sprawdź dokładnie czy reflektor jest dobrze ustawiony na prowadnicach , potem czy zabezpieczenie dobrze wskoczyło , tu pomocny film

    widać tam szyny w reflektorze gdzie powinny dobrze trafić na prowadnice które są w nadwoziu , dopiero potem zabezpieczenie ( ta dźwigienka ) i na koniec nakrętka .

    A na przyszłość to zmień moc świecenia dziennych do 60-65 % i zapomnisz o wymianie żarówek , oczywiście jak to zrobić jest to też na forum .
    Ostatnio edytowany przez Wojtenio; 23729.

    Komentarz


    • #3
      olafuch77 Reflektor mocowany jest na podstawie, która posiada regulację aby dopasować reflektor do nadwozia. po poluzowaniu dwóch śrub , można przesuwać na boki a góra-dół poprzez regulację okrągłych-skośnych zębatek. Może być troszkę zabawy z ustawieniem.
      SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia Tu widać tą podstawę po wysunięciu lampy.

      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
      =================================================

      Komentarz


      • #4
        Dzięki jutro wyjmę go jeszcze raz i postaram się jakoś to ustawić

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X