Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam Felg do Kombiaka

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szukam Felg do Kombiaka

    Czesc, widzialem ze temat juz nieraz powtarzany, ale dla odświerzenia i podpasowania pod moje kryteria, chciałbym się zapytac czy ktoś może ma jakies używki lub doradzi ewentualnie kupno nowych. Budżet około 1000 zł (plus planuje kupno nowych opon - około 1100zł). Czyli łaczny koszt około 2000 zł. Na oponeo znalazłem felgi Dezent lub Asa za niecałe 340zł ale cena niestety rośnie. Proszę o podpowiedz i nakierowanie na jakies dobre uzywane felgi, lub moze zestaw używanych "lepszych" felg z uzywanymi oponami. Dajcei znac czy Waszym zdaniem taki zakup sie opłaca, czy lepiej kupic gorszej jakosci ale nowe felgi ?

    Załączone pliki

  • #2
    Mam osobiście te felgi dezenta DEZENT TD 16'' 5x100 ET38



    plus komplet opon 205/55R16 UNIROYAL RAINSPORT 3 91V 2016

    za komplet wyszlo 1230zł fele+800 opony - suma 2030

    Komentarz


    • #3
      Co kraj to obyczaj, kwestia tego kto jak podchodzi do tematu.

      Ja osobiscie od poczatku bylem przekonany, ze kupie uzywki. Moim zdaniem nie warto placic za nowe felgi, ktore po jednej czy dwoch "kraweznikowych przygodach" moga wygladac gorzej niz te z drugiej reki.

      Jesli uzywane to tylko po uwczesnym sprawdzeniu ich na wywazarce. Nie mam wielkiego doswiadczenia, slyszalem o tym ze na wywazarce moze byc ok, a felga tez moze byc "jajo".

      Nie do konca w to wierze...

      Uzywka o tyle lepsza, ze mozna kupic naprawde fajna felge w dobrym stanie za niewielkie w sumie poeniadze.

      Ja dalem 1400zl za komplet Trifidow od Superba z oponami (na ktorych, przy mojej jezdzie pojezdze ze 3 lata) i jestem bardzo zadowolony.

      Komentarz


      • #4
        Etos [O2] Nowe felgi dla szkodnika - Octavia Club Polska



        CB Harry II ASC + Triflex

        Pozdrawiam Mirek!!

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X