Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SILNIK - SŁUPEK SILNIKA - BKC - wymiana - kupno - u kogo i za ile

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • SILNIK - SŁUPEK SILNIKA - BKC - wymiana - kupno - u kogo i za ile

    Cześć! Nie mam pojęcia w które podforum wrzucać, więc na razie wrzucam tu.

    Z racji padnięcia silnika 1,9 TDI PD 105 KM BKC poszukiwac mam według słów mechanika słupka silnika. Osprzęt do silnika zostaje. Czy macie jakieś doświadczenia w tej sprawie - gdzie sprawdzone warsztaty, które załatwiają całość takiej naprawy/ przełożenia na silnik używany albo regenerowany. Jakie są sensowne ceny za słupek silnika, silnik używany, robociznę, itd.?

    Z góry dzięki za informacje.

  • #2
    W jakim rejonie szukasz?
    www.k-mot.pl
    Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
    Autoholowanie.
    Robert Kulma

    Komentarz


    • #3
      Kraków, małopolska, południe, a wszystko tam jedno. ;-)

      Na razie coś słyszałem o Zawierciu, coś w okolicach Nowego Targu, okolice Bielska-Białej, gdzieś coś Poznań i pod Poznaniem. Z lokalnych rzeczy to chyba Wieliczka. Dopiero, niestety, po południu się dowiedziałem, więc za wiele możliwości szukania i kontaktu z ludźmi nie miałem.

      No i jeszcze ten dylemat czy trzymać się BKC czy jednak coś innego. Czy prawdziwe są możliwości znalezienia poprawionego BXE czy to lipa.. Może chodzi po prostu,żęby mu wymienić panewki na nowe, wzmacniane Glyco czy coś albo szukać takiego np. po 2008 roku.
      Ostatnio edytowany przez fjarkinn; 44232.

      Komentarz


      • #4
        Kolega robił w Zawierciu - na Allegro maja ciągle aukcję że wymieniają silniki po tym jak korba poszła na spacer. Generalnie zajmują się tylko i wyłącznie tym.

        Komentarz


        • #5
          Ale korba w BKC..?? To chyba jakiś niefart...

          Komentarz


          • #6
            BKC. Niefart, wiem. Ale pewnie, jak we wszystkim, zdarza się wyjątek. Kto wie, może już były to te felerne panewki ?...

            Teraz tylko albo szukam silnika nie wiem gdzie i w jakim stanie i wiozę do swojego mechanika albo biorę z wymianą od kogoś typu:
            -> Wymiana Silników (Zawiercie)
            -> Profesjonalne Remonty silników - Napraw silnik (Skoczów)
            -> Silnik z wymianą - Regeneracja i wymiana silników (k. Nowego Sącza)

            I szukam opinii.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X