Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyciek za przednim kołem od strony pasażera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • darnow6839
    odpowiedział(a)
    Daj nakapać na białą kartkę papieru i zrób fotkę, może to pomoże...

    Zostaw komentarz:


  • Mateusz2393
    odpowiedział(a)
    Kiedyś kapało czymś śliskim właśnie myślałem,że to olej jest taki w dotyku ale według kolegi wyżej z czujnika w misce kapał mi płyn chłodniczy teraz natomiast jak wezme na palec to jest to jakby woda tyle ze brudna i lekki zapach oleju ma

    Zostaw komentarz:


  • darnow6839
    odpowiedział(a)
    Olej rozpoznasz,
    Płyn chłodniczy jest z glikolem - poczujesz na palcach tę "śliskość",
    Płyn do szyb - będzie pachniał znanym ci zapachem,
    Woda z klimy - jak to woda.

    Sprawdzaj!

    Zostaw komentarz:


  • Mateusz2393
    odpowiedział(a)
    Tak mam klime jednak wydawało mi się,że odpływ z niej jest centralnie pod autem bo zawsze tam mam dużą kałuże. Wczoraj byłem na kanale i znów kapie czujnikiem przy misce juz nie wiem co z nim jest nie tak bo to 3 czujnik w krotkim czasie i chyba nie jest mozliwe by wszystkie byly wadliwe moze ma ktos jakis pomysl jak zaradzic by olej z czujnika nie kapal bede wdzieczny bo nie usmiecha mi sie zbytnio wydac kolejny raz kase i po 2 dniach znow krople pod autem a glupio tak jezdzic by auto znaczylo teren

    Zostaw komentarz:


  • mavric
    odpowiedział(a)
    Posiadasz klimatyzacje? Po prawej stronie jest odpływ skroplin

    Zostaw komentarz:


  • Mateusz2393
    rozpoczął temat Wyciek za przednim kołem od strony pasażera

    Wyciek za przednim kołem od strony pasażera

    Witam ostatnio zauważyłem drobny wyciek doslownie kilka kropel za przednim kołem od pasazera strony ciecz jest dość czysta wiec to chyba nie olej w takim razie co to moze być myslałem o wodzie z klimy jednak od 2 dni jezdze bez klimy a cieknie dalej moze ma ktos jakis pomysl?
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X