Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podgrzewane szyby bagażnika kombi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podgrzewane szyby bagażnika kombi

    Witam wszystkich,

    Od kilku dni jestem posiadaczem Octavi 2 FL kombi (rocznik 2013) i powoli zauważam rzeczy, na które nie zwróciłem uwagi podczas zakupu. Zauważyłem, że w bagażniku podgrzewana jest szyba tylna (klapa) oraz boczna po stronie prawej, szyba po stronie lewej (od strony kierowcy) nie jest podgrzewana. Czy tak powinno być? Czy samochód miał przygodę i przez to wymieniona została szyba na taką bez podgrzewania?

    Dziękuje za odpowiedzi!
    Ostatnio edytowany przez theraphos; 9993557.

  • #2
    W prawej tylnej szybie to jest antena a nie podgrzewanie.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Dziękuje za odpowiedź i przepraszam za kolejne głupie pytanie, ale wyczytałem w instrukcji:

      "W samochodach z fabrycznie zamontowanym radioodtwarzaczem i układem nawigacji
      antena do odbioru radiowego może być zainstalowana w różnych miejscach
      pojazdu:
      › po stronie wewnętrznej szyby tylnej razem z ogrzewaniem szyby tylnej;
      › po stronie wewnętrznej tylnych szyb bocznych;
      › po stronie wewnętrznej szyby przedniej;
      › na dachu samochodu."

      Antenę na dachu mam - czyli od radia, więc do czego jest ta antena na tylnej szybie bocznej (w bagażniku)? Do nawigacji?
      Ostatnio edytowany przez theraphos; 9993557.

      Komentarz


      • #4
        To druga antena FM. Nie wiem jakie masz radio. Jeżeli Swing lub Bolero przytrzymaj z 10-15 sek przycisk albo gałkę strojenia albo przycisk setup ( nie pamietam ) wyskoczy ukryte menu i tam będziesz miał informacje ile anten masz aktywnych.

        Komentarz


        • #5
          Mam radio Swing. Dziękuje za odpowiedź.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X