Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opony zimowe [wybór]

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opony zimowe [wybór]

    Zastanawiam się nad zmianą zimówek na nowe (195/65/15) spośród tych:
    [ ] Michelin ALPIN 6
    [ ] Continental WinterContact TS 870
    [ ] Nokian WR Snowproof
    [ ] Bridgestone Blizzak LM005


    Może ktoś z forumowiczów ma doświadczenia związane z którymś z wyżej wymienionych kompletów zimówek i może coś polecić? Jak to w zimie, interesuje mnie dobra przyczepność do nawierzchni. Wszystkie posiadają kategorię ekonomii C, przyczepność B (Bridgestone jedynie A).

  • #2
    Ja mam już trzeci sezon Falken Eurowinter HS01 195/65R15 91 T. Wg instrukcji indeks prędkosci T przy moim 1.6 TDI na zimę moze być, na lato H. Właśnie od soboty codziennie pada śnieg i jeździ się bardzo dobrze.

    Komentarz


    • #3
      Na zimę tylko WinterContact, po tym jak wyprowadziłem na lodzie samochód, a już 5 innych było w rowie, powiedziałem tylko wintercontact.

      Komentarz


      • #4
        Miałem Savy...pierwsze 3 lata ok, ale potem śliskie się zrobiły.

        Komentarz


        • #5
          W drugim samochodzie mam Semperit...lepsze od Savy ale gorsze niz Conti.

          Komentarz


          • #6
            W skodzie mam Continental WinterContact TS 870 p da się na nich jeździć ale dupy nie urywa , a w fordzie mam Nokian WR Snowproof i muszę powiedzieć że na tych oponach nie boję się nigdzie wjechać zimą i się sprawdzają na stromych górskich drogach

            Komentarz


            • #7
              Witam,

              Ja śmigam na Bridgestone Blizzak LM005, nawet to lato nich śmigałem(krótkie dystanse) i są jak najbardziej OK, seryjnie montowane w KIA Sportage na zimę.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X