Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Inne] Przyciemnianie szyb a gwarancja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [Inne] Przyciemnianie szyb a gwarancja

    Ładne sreberko

    A gdzie to bywałeś - w górach tak jak i ja?

  • #2
    [Inne] Przyciemnianie szyb a gwarancja

    Witam,
    za niedługo stanę się posiadaczem O2 FL Liftback i zamarzyło mi się przyciemnienie szyb. Jak to wygląda względem gwarancji? Jak się zapatrują na to ASO? Czy jest możliwość przyciemnienia szyb w ASO?

    Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez irekk
      Jak to wygląda względem gwarancji
      nie ma wpływu ale najlepiej przyciemniać bez rozbierania drzwi

      Zamieszczone przez irekk
      Jak się zapatrują na to ASO?
      zasadniczo im to wisi, ale najlepiej jakbyś robił u nich bo wtedy mają kasę


      Zamieszczone przez irekk
      Czy jest możliwość przyciemnienia szyb w ASO?
      zależy od twojego aso
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        Jak to wygląda względem gwarancji? Jak się zapatrują na to ASO? Czy jest możliwość przyciemnienia szyb w ASO?
        Wszystko zależy do ASO. Nie ma zasady. Część nie będzie widziała problemu inni nie uznają gwarancji gdy np. wysiądzie mechanizm podnoszenia szyb.

        Dla przykładu w salonie u Śliwki za podpięcie kostki od radia (fizycznie 5 sekund roboty) w mojej O1 zawołali sobie 100 PLN inaczej będzie utrata gwarancji na część elektryczną

        Ostatnio ze szwagrem kupowałem skode w Krakowie tam sprzedawca powiedział, że bez problemu można podpiąć samemu radio.

        nie ma wpływu ale najlepiej przyciemniać bez rozbierania drzwi
        Są spece którzy bez rozbierania zrobia tak, że będzie super i to polecam.
        Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

        _

        Komentarz


        • #5
          irekk, jest możliwość przyciemnienia szyb w drzwiach bez demontażu drzwi, zobacz ile aut firmowych ma na szybach ponaklejane reklamy i nikt nie robi z tego wielkiego ale ... :diabelski_usmiech
          "Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

          Komentarz


          • #6
            Świetnie, dziękuje za rozwianie wątpliwości. Zatem pozostało mi poczekać na odbiór szkodnika i przyciemnić szybki

            Komentarz


            • #7
              a gdzie bedziesz te szybki robil we wrocku i jaki koszt
              Skoda Forever jednak
              Vw Golf I II III
              Opel Omega C
              Peugeot 206 HDi
              Vw Golf V 1,9 tdi 90 koni
              Citroen C5 2.0 Hdi Audi A8 2001 D2 3.3 TDi
              Skoda Octavia II 2005 elegance kombi
              Skoda Octavia II 2009 FL 1.9 TDi
              VW Golf VI 2011 1.6 Tdi
              Skoda Octavia II FL RS kombi

              Komentarz


              • #8
                Jeszcze nie wiem, w Audi miałem szyby robione na Czechowickiej Przyciemnianie szyb samochodowych, folie ochronne Wrocław i było naprawdę fajnie zrobione, nie wiem jaka cena bo dostałem w spadku po poprzednim właścicielu ale na forum wyczytałem że około 400-500 za Avant'a.
                Przyciemnią ci też na Krakowskiej w Pilkingtonie ale podejrzewam że nie obędzie się bez rozbierania drzwi bo tam ostra masówka więc pewnie pójdą na łatwiznę.
                Jak będę miał furkę to będę pytał czy gdzieś zrobią bez rozbierania drzwi.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X