Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Czy klapka wlewu paliwa jest identyczna w sedanie i kom

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Czy klapka wlewu paliwa jest identyczna w sedanie i kom

    Witajcie, troszkę nie odpisywałem, bo akurat byłem lekko bez dostępu do neta.

    Grażynka, dziękuję bardzo za zupełnie przypadkowe spotkanie i pogawędkę
    Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja żeby to powtórzyć

    Kiniu, dzięki za chęci do spontana szkoda tylko, że się nie udało. Następnym razem postaram się wcześniej dać znać i może się uda.

    Rozmawiałem z Grażynką i powiedziała mi, że opadliście na laurach ze spotami... Że pojawiają się jakieś niesnaski i przepychanki. Troszkę mi szkoda, że tak to wychodzi bo nie takie było założenie tworzenia waszego wątku :roll:

    Mam tylko nadzieję, że jakoś sobie to poukładacie i stworzycie fajną, mocną i sympatyczną grupę południową OCP czego wam życze z całego serca.

    Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna i życzę powodzenia. Do zobaczenia na sądeckich drogach :szeroki_usmiech

  • #2
    [O2] Czy klapka wlewu paliwa jest identyczna w sedanie i kom

    Witam,
    Przed nowym rokiem uszkodziłem klapkę wlewu paliwa w swojej OII RS sedan.
    Na allegro jest ( czarny ) wlew paliwa do OII ale do kombi. Pytanie jest czy OII sedan i kombi mają identyczne wlewy paliwa ( kombi i sedan ) , tak abym mógł zamontować w swojej OII?
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Wykonaj jeden telefon do serwisu i będzie znał odpowiedź.
      Na mój gust powinno byc to samo.

      Komentarz


      • #4
        ja sprawdzałem ale się nie połapałem za bardzo :diabelski_usmiech

        Komentarz


        • #5
          sw29l, klapki mają na 100% inne numery, ale czy fizycznie się różnią to nie odpowiem ( zapewne tak, bo gdyby były zamienne to numer części powinien być ten sam ).
          Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
          Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

          Komentarz


          • #6
            OK, klapka zamontowana. Znalazłem identyczny czarny wlew paliwa z klapką do mojej rs.
            WSZYTKO PASUJE. Wlewy od OII HB 2004-2008 - są IDENTYCZNE w standard i vRS. To samo dotyczy kombi- wszytko pasuje, wystarczy znaleść ten sam kolor klapki.
            Montaż jest b. prosty ale trzeba uważać na zatrzaski wlewu - szybko się mogą wyłamać bo są delikatne i jednorazowe.
            PS. w servisie mi potwierdzili to samo.

            Komentarz


            • #7
              Re: Czy klapka wlewu paliwa jest identyczna w sedanie i kom

              Zamieszczone przez sw29l
              Witam,
              Przed nowym rokiem uszkodziłem klapkę wlewu paliwa w swojej OII RS sedan.
              Na allegro jest ( czarny ) wlew paliwa do OII ale do kombi. Pytanie jest czy OII sedan i kombi mają identyczne wlewy paliwa ( kombi i sedan ) , tak abym mógł zamontować w swojej OII?
              Pozdrawiam
              A dystrybutora nie uszkodziłeś :?: :diabelski_usmiech

              >>>moja srebrna kombi strzała<<<

              Komentarz


              • #8
                Dystrybutora nie zdążyłem uszkodzić . Ale pekła mi przednia szyba ( 2 trafienia kamieniem w to samo miejsce w ciagu 1 m-ca) i wysiał silnk tylnej wycieraczki, a w zapasie maiłem akwarium, wszystko mokre bo nie mam pojecią z kąd mi przecieka.
                Czas odwiedzić salon skody i zobaczyc co oferują przy kupnie superba estate.

                Komentarz


                • #9
                  WSZYTKO PASUJE. Wlewy od OII HB 2004-2008 - są IDENTYCZNE w standard i vRS. To samo dotyczy kombi- wszytko pasuje, wystarczy znaleść ten sam kolor klapki.

                  witam koledzy mam pytanie czy napewno pasuje klapka od kombi do HB. bo potrzebuje do swojego HB a nigdzie nie ma sa tylko same do kombi.
                  dzwonilem do serwisu ale tam mowia ze niby nie pasuje .

                  z gory dzieki za odpowiedz

                  Komentarz


                  • #10
                    Witam, troche poźna odpowiedź, ale klapki wlewow od O II HB nie bedą pasowac do kombi i odwrotnie od kombi nie będą pasować do HB.
                    Pozdrawiam

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X