Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pokrowce do O2Tour

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pokrowce do O2Tour

    Maicroft, dobre...
    Japapi

  • #2
    Pokrowce do O2Tour

    Witam
    Czy ktos z Was kupowal te pokrowce: Link ?

    Komentarz


    • #3
      Z którego roku masz O2Tour...? Pytam ponieważ ja miałem taką sytuację iż też kupiłem pokrowce rzekomo miarowe do O2Tour a tu przy zakładnaniu na przednie fotele okazało się że są za ciasne.Pojechałem do gościa i okazało się że wszystkie które miał do O2 były za małe. Mója O2 Tour jest z 2011 roku i skoda musiała coś zmienić fotele ponieważ pokrowce z O2 z roku 04-08 były za małe. Więc najlepszym sposobem aby uniknąć nerwów i odsyłania w to i spowrotem najlepiej podjechać gdzieś gdzie szyją i niech ci uszyją na miarę.

      [ Dodano: Pią 06 Kwi, 12 14:58 ]
      Ja w przyszłym tygodniu będę jechał do czeladzi. Tam jest firma która szyje pokrowce pod dany model auta. Podjadę do nich niech pomierzą i uszyją.Wtedy będę pewny że bedzie ładnie w środku. :lol: tu masz link do tej firmy: 403 Forbidden
      A jak zapłacisz 50 zł. więcej to i ci założą bez zbędnych nerwów.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez termit886
        Z którego roku masz O2Tour...?
        on jeszcze nie ma tego auta :diabelski_usmiech
        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Komentarz


        • #5
          a jak to sie ma do air baga w oparciu??
          można go zasłonić?

          Komentarz


          • #6
            Ja mam specjalne rozcięcia po bokach na air bagi

            Komentarz


            • #7
              Pokrowce w nowym aucie? Chyba tylko na złotówie albo do auta na budowę... :szeroki_usmiech

              Komentarz


              • #8
                pandzik, nie tylko.
                Z "dzieciami" też lepiej mieć pokrowce...
                Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                Komentarz


                • #9
                  Moje dziecko nie świni w aucie... Może zacznie ale i wtedy wątpię abym założył jakieś sztuczne szmaty pod zadek. :P

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez pandzik
                    Moje dziecko nie świni w aucie...
                    do czasu ... :diabelski_usmiech

                    Komentarz


                    • #11
                      Trzeba było folii nie ściągać przy odbiorze auta :lol:
                      A tak serio to co pokrowiec się nie brudzi?
                      Czy to taki problem zawołać majstra który raz na pół roku za stówkę (albo mniej jeśli robimy same fotele) wypierze nam tapicerkę
                      Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                      Komentarz


                      • #12
                        W październiku 2011 odebrałem swoją octavię Tour w kombi. Mam dwójkę małych dzieci (starszy synek ma 3 latka) więc niestety szybko na siedzeniach szczególnie na tylnej kanapie zaczęły się pojawiać okruchy po to po bułeczce to plamka po kaszce i oczywiście elegancko skopane tyły przednich siedzeń przez buciki moich pociech. Szybko zorientowałem się iż muszę jak najszybciej temu zapobiec. Dodatkowo zauważyłem iż niestety jakość materiału na siedzeniach nie jest rewelacyjna ( na szwach przedniego siedzenia zaczęły pojawiać się tzw kulki jakby materiał się mechacił) Doszedłem do wniosku że muszę kupić pokrowce.
                        Też byłem zdania jak koledzy powyżej którzy podsmiechują się ze pokrowce to do dużego fiata się zakładało albo na budowę itd. Do tych kpiarzy piszę dziś :PANOWIE NIE MACIE RACJI.
                        Znalazłem ogłoszenie na necie:

                        Link

                        Zadzwoniłem przyjechał facet z wielką torbą wzorników. Po godzinie wybierania facet doradził mi iż najlepiej żebym wziął welur identyczny z oryginalnym tylko lepszy i mocniejszy. Wtedy on uszyje mi takie pokrowce że po nałożeniu nie będzie praktycznie widać że są. Dodatkowo jako własną inicjatywę poprosiłem aby na tył siedzeń przednich oraz zagłówków dali czarną ekoskurę celem uniknięcia śladów po kopaniu przez dzieci i jakichś tłustych plam po ich paluszkach. Bowiem tę czarną ekoskurę na plecach siedzeń nawet jak dzieci ja pobrudzą to wystarczy przetrzeć mokrą gąbka lub nawilżonymi chusteczkami i śladu nie ma. Na pokrowce czekałem tydzień. Koszt 220 zł. Samo założenie panowie tych pokrowców to ok 3godziny;-), ( rzepy, specjalne spinki). Jest roboty naprawdę dużo. Teraz wiem że dużo szybciej idzie gdy całkowicie wyjmiemy przednie siedzenia.
                        Efekt? Rewelacja. Welur i wzór pokrowców identyczny z oryginałem siedzeń, tylko lepszy jakościowo, wszystkie przeszycia identyczne jak na siedzeniach, ekoskura na tyłach siedzeń i zagłówkach wygląda bardzo ładnie. W ogóle się nie rzuca że są pokrowce nałożone, naprawdę bomba. Każdy z nas kiedyś auto będzie chciał sprzedać więc jak za kilka lat ściągnę na stałe pokrowce z siedzeń to do sprzedaży będą jak nowe.
                        Tak więc do kolegi który założył wątek odpowiadam : Warto.
                        Dla zainteresowanych moge podesłać fotki

                        Ps. Odradzam kupowanie pokrowców uniwersalnych lub tzw "okazji" z allegro po 80zł

                        Pozdrawiam

                        Komentarz


                        • #13
                          SkodaMarcin - mam nadzieję, że pojawisz się na czerwcowym spocie, to obejrzę sobie tą "profi-robotę" Bo rzeczywiście jakość oryginalnej, skodowskiej tapicerki na fotelach (i nie tylko na fotelach, ale i na wewnętrznych powierzchniach drzwi) jest daleka od doskonałości...
                          Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                          MOJA FURKA

                          Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                          Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                          Komentarz


                          • #14
                            Chętnie tylko napisz gdzie i co bo ja nie jestem w temacie z tym czerwcowym ? Na tym forum jestem świeżak od 30 mnut he he

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez SkodaMarcin
                              Chętnie tylko napisz gdzie i co bo ja nie jestem w temacie z tym czerwcowym ? Na tym forum jestem świeżak od 30 mnut he he
                              Jak zwykle - ostatni piątek miesiąca, godz. 19:00, pod TP SA przy Dworcowej :-) Koniec OT.
                              Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                              MOJA FURKA

                              Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                              Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                              Komentarz


                              • #16
                                Oki! Będę

                                Komentarz


                                • #17
                                  OK pokaż te pokrowce :diabelski_usmiech

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    ja sobie tez ostatnio zafundowałem szyte na miare wybrałem kolor brazowy ekoskora plus środek z alcantary. jestem zadowolony bo fajnie wygaldaja moim zdaniem
                                    obejżec można w moim wątku
                                    BYŁA o1 rs
                                    BYŁA o2 1.6
                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      blackrs, skąd brałeś? Pokrowcedoaut.com?

                                      Bo ja od wyżej wymienionej firmy zamawiałem do siebie - czarna ekoskóra + zielony welurek w środku. Teraz tylko trzeba pamiętać o osłonce na szyby bo jak się to wszystko ponagrzewa to kaplica :lol:

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Rozumiem, że po założeniu tych pokrowców szytych na miarę nie ma żadnych problemów ze składaniem dzielonych siedzeń czy też rozkładaniem podłokietnika?
                                        AGR 112KM, 232Nm
                                        Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Siedzenia sie skladają jak i przed załozneiem. Podłokietnika nie mam. Ale to chyba nic nie koliduje. Niebawem zarzucę fotki.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Znów dojrzewam do decyzji by założyć pokrowce. Co sądzicie o tym Link ?

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez fajny52
                                              Znów dojrzewam do decyzji by założyć pokrowce. Co sądzicie o tym Link ?
                                              Jak dla mnie te szare ładnie się prezentują. Wizualnie to fajnie dopasowane.
                                              Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                jak dla mnie to idiotyzm taki pokrowiec jak dla starego dziadka... nie zapomnij kupić jeszcze kapelusza...
                                                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez pandzik
                                                  Pokrowce w nowym aucie? Chyba tylko na złotówie albo do auta na budowę... :szeroki_usmiech
                                                  Dołożę swoje 3 grosze. Też do niedawna tak myślałem...
                                                  Ale mam dwójkę małych dzieci (2 i 4 lata) i nawet nie wyobrażałem sobie jak można nabrudzić, nasyfić i napsuć. Pierwsza poległa kratka nawiewu w podłokietniku (kopnięta przez moją pociechę - gdy auto miało raptem 2-3 tygodnie). Potem był obfity paw puszczony na tył przedniego fotela, tylną kanapę, fotelik (nawet kanapa pod fotelikiem ucierpiała), szczeliny pomiędzy siedziskami tylnej kanapy... (swoją drogą gdzie to wszystko się mieści w takim małym brzuszku???? Sprzątania miałem na 3 godziny plus suszenie wnętrza... Pomijam już próby mycia samochodu przez mojego syna (po prostu chciał tacie pomóc) miotłą, którą chwilę wcześniej zamiatał podłogę garażu (a nadmienię że była zima i mnóstwo błota na podłodze)... oczywiście zaczął od maski, bo tam najlepiej widać. Jakimś cudem skończyło się na jednej rysie (na tyle głębokiej, że chyba nie uda się jej zapolerować...)

                                                  Ale wracając do tematu pokrowców... to potwierdzam bardzo złą jakość tapicerki.... po roku jeżdżenia fotelik prawie wytarł dziurę na wylot w tapicerce (Britax - więc nie jakaś chińszczyzna) i właśnie dlatego też się przymierzam do pokrowców....

                                                  nooo ale się rozpisałem... jakby ktoś z Krakowa miał sprawdzoną firmę robiącą dobre pokrowce to proszę o info

                                                  pozdrawiam wszystkich

                                                  PS szczęśliwym rodzicom polecam też nakładki na progi - dziwnym trafem dziecko zawsze musi stanąć na każdym załamaniu blachy - jakby szło po stopniach
                                                  Jest: Czeszka-warta-grzeszka
                                                  ************************
                                                  Jest: Fiat Grande Punto 5d 2009 1.4 8v LPG
                                                  Była: Astra F Kombi 1997 1.6 8v
                                                  Była: Agila 2001 1.2 16v
                                                  Była: Astra F 3d 1992 1.4 8v LPG

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X