Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] coming/leaving home

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    witam u mnie w kurze jest tak ze przy CH/LH swieca postojowe tylne przednie mijania i dodatkowo przy LH mam oswietlone wnetrze posiadam maxi dota i czujnik zmierzchu

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez greg44
      Zamieszczone przez KulfonP
      Normalnie to nie działa ale taki ficzer jest do zrobienia.
      VAS-em.
      A wiesz może, czy w OII przed FL da się Vasem przy coming/leaving home wyłączyć światła mijania a włączyć przednie przeciwmgielne?
      Nie mam doświadczenia z O2 przed FL ale z tego co widziałem na forum to VCDS-em się nie da. Być może VAS-em...

      Komentarz


      • #28
        VCDS-em to wiem, że się nie da tego włączyć, właśnie jestem ciekaw czy VAS sobie by poradził.

        Komentarz


        • #29
          c/l home w O2 FL Ambiente

          Witam kolegów, po lekturze różnych wątków dalej nie wiem czy w Ambiente coming i leaving home działa poprawnie. Udało mi się VCDS'em ustawić coming home przez ruch manetką świateł długich i przy otwarciu drzwi zapalają się pozycyjne przód i tył oraz halogeny, nie mam maxidota więc czas świecenia oraz szybkość zajarzenia i wygaśnięcia żarówki ustawiłem w adaptacjach, ale leaving home mi nie działa, nie mam też czujnika zmierzchu więc może w tym problem, tyle że jeśli da się uruchomić coming home powiedzmy "na krótko" manetką tak też w przypadku leaving home słyszałem że vw mają to włączane dwukrotnym kliknięciem na kluczyku przyciskiem otwierania, macie może jakieś pomysły w tym temacie?
          Kubala
          ------------------------------------
          było 139 KM i 310 Nm
          jest 105 KM i 240 Nm (i jest dobrze)

          Komentarz


          • #30
            kubala, bez czujnika deszcz/zmierzch i włącznika auto LH nie odpalisz w o2fl
            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

            Komentarz


            • #31
              czyli nie ma opcji sterowania ręcznego tą funkcją w skodzie?
              Kubala
              ------------------------------------
              było 139 KM i 310 Nm
              jest 105 KM i 240 Nm (i jest dobrze)

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X