Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OII 1.4TSI DSG i OII 1.8TSI DSG w kupie... czyli razem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez goncjusz
    Kolego te 5,7 l/100 km w 1.8 TSI z DSG to nawet w laboratoryjnych warunkach nijak wychodzi Jeżdżę tym samym autem od dwóch lat to wiem coś na ten temat. Przy jeździe 90 km/h z włączonym tempomatem spalanie wychodzi 6,7 l na trasie pod warunkiem że się dużo nie hamuje i nie przyspiesza Jeśli faktycznie masz 5,7 to pytanie zasadnicze po co Ci te 160 kucy bo przy normalnej jeździe - czytaj dynamicznej - to wychodzi co najmniej 9 l/100 km? Nie lepiej było wziąć 1.6 MPI w gazie? A sorry tam chyba nie ma opcji DSG

    Jak któryś z przedmówców napisał - jak dla mnie również bajkopisarstwo
    Bo mnie stać.

    Komentarz


    • #27
      ehhhh eko-terroryści :diabelski_usmiech

      chociaz osobiście podziwiam ;-)

      niech moc będzie z wami!
      kiedyś była seria TSI : 135KM/217Nm a potem było 156KM/267Nm
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=57585&start=0

      teraz 240KM 4x4 Boxer turbo mruczek.
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...350597#1350597

      Komentarz


      • #28
        jamesbondzio, Spokój za kierownicą z wiekiem sam przychodzi, i wcale nie chodzi o ekologię.

        Pier.. o ekologii również z wiekiem coraz bardziej wkurza ;-)

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez Jaroslav92525
          Zamieszczone przez marlej108
          Zamieszczone przez karpecik
          Mówisz mało te 5.5 l/100km? I jazda nudna? A jeździj szybciej. Budżet potrzebuje twoich pieniędzy i za paliwo i za mandaty.
          Dokladnie :lol:

          uwazam tak samo
          Niedługo skończy się rumakowanie: fotoradary i fachowcy z ITD zrobią porządek z rajdowcami... Już widzę te setki (i tysiące)porzuconych przy drodze przez kierowców aut typu 1.8 TSI ( i jeszcze większych smoków)...
          Taaa, jasne. Nawet miliony porzuconych samochodów będą... a na drzewach pomarańcze będą u nas rosnąć :haha:

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez hotrain
            na drzewach pomarańcze będą u nas rosnąć
            Podobno klimat się ociepla więc nie przesądzaj :diabelski_usmiech



            CB Harry II ASC + Triflex

            Pozdrawiam Mirek!!

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez karpecik
              tylko zachciało mi się bawić w Citroeny C5. Kosztowny, baaardzo kosztowny błąd.
              Kolego możesz rozwinąć swoja myśl?? Ostatno sklaniam sie co prawda do C4 ale to jednak francuz :roll:
              Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez maxpaynemm
                Zamieszczone przez karpecik
                tylko zachciało mi się bawić w Citroeny C5. Kosztowny, baaardzo kosztowny błąd.
                Kolego możesz rozwinąć swoja myśl?? Ostatno sklaniam sie co prawda do C4 ale to jednak francuz :roll:
                Raczej nie bo mnie szlag trafia jak o tym myślę. Ogólnie: psuło się co chwilę coś innego.

                Komentarz


                • #33
                  jamesbondzio, jezdzisz tylko po mieście?wyjedz za miasto ,puść się zgodnie z przepisami ,a doznasz szoku

                  Komentarz


                  • #34
                    słoń, u mnie "za miasto" to jest autostrada i minimum 140 km/h
                    Co do szoku to na takich doznaniach mi nie zależy i raczej mało mnie to zajmuje.
                    Ogień i rura ! :diabelski_usmiech
                    Szerokości!
                    kiedyś była seria TSI : 135KM/217Nm a potem było 156KM/267Nm
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=57585&start=0

                    teraz 240KM 4x4 Boxer turbo mruczek.
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...350597#1350597

                    Komentarz


                    • #35
                      jamesbondzio, hehe,to ogień

                      Komentarz


                      • #36
                        Karpecik,
                        Zerknij przy okazji jaki masz obecnie przebieg w 1.8 i jakie spalanie średnie z tego przebiegu.
                        o3 1.8 tsi dsg Elegance kolor niebieski "milicyjny" niemetalik

                        Komentarz


                        • #37
                          5.7 l/100km z około 1300km bo się licznik wyzerował ostatnio...

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez karpecik
                            5.7 l/100km z około 1300km bo się licznik wyzerował ostatnio...
                            Mam zamowioną O3 1.8 dsg zobaczę czy Ci dorównam. Lubię jeździć delikatnie. W obecnej O1 tdi jeżdżę na ok 4.5 l /100 km (przynajmniej wg kompa)
                            o3 1.8 tsi dsg Elegance kolor niebieski "milicyjny" niemetalik

                            Komentarz


                            • #39
                              Myślę, że spokojnie. Większa moc, lepsza skrzynia i mniejsza waga auta.

                              Komentarz


                              • #40
                                Zamieszczone przez krzy111
                                Zamieszczone przez karpecik
                                5.7 l/100km z około 1300km bo się licznik wyzerował ostatnio...
                                Mam zamowioną O3 1.8 dsg zobaczę czy Ci dorównam. Lubię jeździć delikatnie. W obecnej O1 tdi jeżdżę na ok 4.5 l /100 km (przynajmniej wg kompa)
                                Jak w ALH masz 4,5l to tak jak ja miewalem w AHFie.

                                Teraz w hiper mega duper oszczednym silniku przy takiej samej jezdzie wychodzi 5,5l, a tam gdzie tamten mial 4l tez ma 5l.

                                Wiec 1.8TSI + DSG malo palic nie bedzie i 5,7 to nawet z trasy bedzie trudne, chyba ze przy 70km/h :roll:
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X