Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[o2] Przed filtrem powietrza czarna skrzyneczka....?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [o2] Przed filtrem powietrza czarna skrzyneczka....?

    Zamieszczone przez bishop
    Te będą świetnie pasowały do szpilek

    NAKŁADKI DYWANIKI ALUMINIOWE METALOWE WYCIERACZKI

    Link
    to żona znów fleki pościera :diabelski_usmiech

  • #2
    [o2] Przed filtrem powietrza czarna skrzyneczka....?

    Witam.
    Tak jak w temacie. Jak się nazywa ta skrzyneczka na zatrzaski ??? Pytam, ponieważ niedawno miałem kolizje i właśnie pękły mi te zaczepy od skrzyneczki a nie wiem jak mam to opisać sprzedawcy aby mi to sprzedał. Niestety na razie trzyma się to na taśmie klejącej ale przydało by się wymienić bo nie wiadomo co może mi się podziać z silnikiem ( klekot TDi) Nie wiem czy lepiej wymienić samą pokrywę czy już lepiej kupić całą skrzynkę.... .

    PS. Jeżeli ktoś wie o co mi chodzi i ma na sprzedaż tą część proszę o kontakt.



    [email protected]
    gg. 37119171
    In Progress...

    Komentarz


    • #3
      Eddy, mógłbyś powiedzieć, o który element ci chodzi na przykładzie poniższego zdjęcia??

      Komentarz


      • #4
        Małe rzeczy zawsze sprawiają duży kłopot. Jeżeli tylko wyłamane uchwyty, można to łatwo naprawić. Za pomocą lutownicy wtapia się w pęknięte miejsca kilka drucików o średnicy około 0,5÷1mm i długości około 4 cm (zależy od miejsca) najlepiej sprężystych, ze stali. Tak spreparowane uchwyty będą lepsze niż "fabryczne" bo fabryce nie opłaca się bawić we wzmocnienia, bo to większe koszty. Taka metoda z wtapianiem drutu lub siatki metalowej bardzo dobrze nadaje się do naprawy pęknięć materiału termoplastycznego. No chyba że te ułamane uchwyty zostały zgubione, ale na to też jest rada, bo można je dorobić z blachy, i też będzie lepiej niż "fabrycznie". Wiem, że niektórzy nie znoszą tzw. "druciarstwa", ale dobrze zrobione "druty" są czasami lepsze niż fabryka, a wygląd, szczególnie pod maską, to rzecz bardzo względna.
        Po 13 już latach użytkowania swojej Octavii, tak naprawionych osłon, spojlerów, uchwytów w różnych plastykach mnóstwo, nawet nie wiem ile ich było.

        Komentarz


        • #5
          Eddy, patrząc od kabiny kierowcy przed filtrem powietrza jest:

          Obudowa akumulatora


          Obudowa osłona bezpieczników
          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Komentarz


          • #6
            Zapewne chodzi mu o wlot filtra powietrza przymocowany do przedniej belki (na zdjeciu obok syreny alarmu)

            Komentarz


            • #7
              Chyba, że patrzymy od przodu auta to przed filtrem powietrza jest

              Obudowa wlotu powietrza (też ma zatrzaski) nr ETKA 1K0805962



              Loading...
              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Biszczu
                Chyba, że patrzymy od przodu auta to przed filtrem powietrza jest

                Obudowa wlotu powietrza (też ma zatrzaski) nr ETKA 1K0805962
                Obrazek


                Loading...
                O to mi kolego chodzilo czy ktoś ma cos takiego na zbyciu w dobrej cenie ?

                PS. JUŻ NIE TRZEBA SZUKAĆ --> ZAMÓWIONE W SERWISIE ZA 21 pln ! Myśle, że cena ok. tylko czas oczekiwania troche kijowy bo do 2 tyg.

                Dzięki za pomoc Biuszczu jeszcze raz
                In Progress...

                Komentarz


                • #9
                  Eddy, tak właśnie się myślałem, że w ASO to będzie tańsze niż na allegro nawet :lol:
                  "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Komentarz


                  • #10
                    IMO to fachowo nazywa się "rezonator powietrza" lub "rezonator powietrza układu dolotowego".
                    Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                    http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                    Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Eddy
                      ZAMÓWIONE W SERWISIE ZA 21 pln
                      serio?
                      ja zapłaciłm niecałe 15pln u siebie
                      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez piotrek_gdy
                        Zamieszczone przez Eddy
                        ZAMÓWIONE W SERWISIE ZA 21 pln
                        serio?
                        ja zapłaciłm niecałe 15pln u siebie
                        Poważnie. podalem numer części a facet mówi, że 21 pln wiec nie zastanawiając się powiedziałem żeby zamówił :lol:
                        In Progress...

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Eddy
                          powiedziałem żeby zamówił
                          przy odbiorze sprawdź łapki- ja dopiero za 3 razem dostałe nieuszkodzoną :roll:
                          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez piotrek_gdy
                            Zamieszczone przez Eddy
                            powiedziałem żeby zamówił
                            przy odbiorze sprawdź łapki- ja dopiero za 3 razem dostałe nieuszkodzoną :roll:
                            Ok, dzięki za radę
                            In Progress...

                            Komentarz


                            • #15
                              Eddy, a dokładnie którą część potrzebujesz, bo to z dwóch części jest złożone z tego co widzę (z tego link'a co wkleiłem)
                              Górna (ten dekiel z zatrzaskami) 1K0 805 965 D
                              Dolna (ta większa z tym tunelem) 1K0 805 962

                              Zamawiając powiedziałeś o którą chodzi? Żebyś czasem nie zamówił sobie czegoś co Ci nie jest potrzebne
                              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X