Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

geometria

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • geometria

    To zjedzcie bo oprócz naszych zaraz będzie trzeba zeżreć wszystko co zablokował kacap z Unii - oni zwiększą dotacje swoim (pójdzie z tego worka z napisem "na pomoc" ale nie nam tylko swoim - czyli też za to zapłacimy) i za pół darmo zaleją tym nasz rynek. Dobiją nas z każdej strony.
    A nasi w radiu pierdolą: "zjedz jabłko na złość Putinowi"
    On się zanosi od śmiechu bo nie zażremy tego tylko się udławimy albo zdechniemy z głodu bo popadają gospodarstwa, firmy, wielu z nas nie będzie miało pracy.
    Dlaczego my? To Ukraińcy niech się zapychają naszymi jabłkami świńmi itp

    Jakich by mamy debili u steru i tępą część społeczeństwa - to o pomstę rzeczywiście woła. Ale ta nie przyjdzie z nieba ale ze wschodu. Było śmiesznie nie raz ale teraz zaczyna być tragicznie i niebezpiecznie. Wpierdzielamy się pomiędzy Ukrainę a Rosję od kilku lat i sami sie prosimy o lanie, a Ruscy to pamiętają i wypłacą nam z procentem...to się źle skończy.
    Kubańczyk

  • #2
    geometria

    Witam wszystkich,

    Przez pomyłkę wbiłem się z moim pytaniem na forum dla octavek 1 i minęło pare dzionków
    i echo, zero pomocy no ale do rzeczy, czy możecie polecić jakiś konkretny warsztat z trójmiasta bądź okolic który wykonuje porządnie geometrię kół, po wymianie przegubu wewnętrznego i paru drobnych rzeczach w zawieszeniu(zaczęło trząść autem przy przyspieszaniu jak furmanką) należy wykonać geometrię kół, niestety nie zostało to zrobione jak się należy a sam też się za to nie wezmę (brak wystarczającej wiedzy i mozliwości) :?:

    Z góry dzięki za pomoc, miłego i bezpiecznego weekendu :lol:

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez saper1976
      po wymianie przegubu wewnętrznego i paru drobnych rzeczach w zawieszeniu(zaczęło trząść autem przy przyspieszaniu jak furmanką) należy wykonać geometrię kół,
      hmm..coś takiego..a przegub ktoś dobrze zamontował ? może mu jakaś kulka wyleciała czy coś ?
      i żeby porządnie zrobić geometrię to czasAmi jest problem ze śrubami tylnych wahaczy .
      szukaj zakładu który ma urządzenie HUNTER.
      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
      GVI 1.4TSI
      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

      Komentarz


      • #4
        Dzięki za podpowiedź, spróbuję coś namierzyć (ciekawy tylko jestem ile warsztatów będzie miało to urządzenie, bądź podobne hehehe.......), pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez leszekmw
          szukaj zakładu który ma urządzenie HUNTER.
          a hunter to nie tylko wiodący sprzęt do wyważania ? 8)
          pax, leszku... tak się tylko droczę :wink:

          a tak wogole to czasami nawet lepszy gośc z sercem, który na starych zarówkowych "zawieszkach" zrobi więcej, niż ktokolwiek na laserowce by "star wars" :szeroki_usmiech
          Diesel Service Śmietana
          43-210 Kobiór
          ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

          uwaga
          nie robimy pompowtryskiwaczy

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez mattyah4x4
            a hunter to nie tylko wiodący sprzęt do wyważania ? 8)
            pax, leszku... tak się tylko droczę :wink:
            jak najbardziej to też.
            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
            GVI 1.4TSI
            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

            Komentarz


            • #7
              saper1976, ja robię gometrię w TOS'ie ul. Hutnicza 7B w Gdyni 58 623 15 11 - pytaj o Darka
              Zamieszczone przez leszekmw
              żeby porządnie zrobić geometrię to czasAmi jest problem ze śrubami tylnych wahaczy
              - wiosną przerabiałem ten temat z lewym wachaczem - śruba nie dała się ruszyć i trzeba było wyciąć flexem i wymienić razem z tuleją, a teraz to samo jest do zrobienia z prawej strony
              Sebastian

              Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

              www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez sazad
                żeby porządnie zrobić geometrię to czasAmi jest problem ze śrubami tylnych wahaczy
                - wiosną przerabiałem ten temat z lewym wachaczem - śruba nie dała się ruszyć i trzeba było wyciąć flexem i wymienić razem z tuleją, a teraz to samo jest do zrobienia z prawej strony
                o to właśnie mi chodziło .
                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                GVI 1.4TSI
                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                Komentarz


                • #9
                  ze śrubami dolnego wahacza (tymi do ustawiania zbieżności) to nie ma problemu - można je wyciąć "in situ" :lol:

                  jaja się zaczynają, jak zapieczone są mimośrody górnego wahacza :roll:
                  a ja tak mam, wamać...
                  Diesel Service Śmietana
                  43-210 Kobiór
                  ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

                  uwaga
                  nie robimy pompowtryskiwaczy

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez saper1976
                    zaczęło trząść autem przy przyspieszaniu jak furmanką
                    tak z innej beczki ... niby niemożliwe ale miałem poodbne objawy w OII FL z tym, że przyczyna był kamyk który jakimś cudem wpadł pomiędzy prawą przednią tarczę a klocek i się tam "zaklinował" :shock: dzięki temu miałem podobne objawy jak Ty. Dopiero jak podjechałem do ASO to podnieśli samochód na podnośniku i po wyciągnięciu klocków wypadł pięknie oszlifowany "kamyczek" :!: który mam w szufladzie z dokumentami od aut do dziś.

                    Zamieszczone przez saper1976
                    po wymianie przegubu wewnętrznego i paru drobnych rzeczach w zawieszeniu
                    jeżeli nie "kamyczek" :wink: to logicznie szukaj przyczyny w miejscach w których "grzebał" wcześniej mechanik. Nikt nie jest nieomylny, więc mechanik też mógł czegoś nie dokręcić itd...
                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X