Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] 10 poduszek powietrznych - rozkład

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    krzynol, z konfiguratora :wink:
    jak konfigurowałem swojego RSa to była taka opcja wyposażenia
    tak jak "podwójne" szyby za ok 4000pln
    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez krzynol
      co za ludzie, potem handlarz ma napisane 10 poduszek, a ciemny lud to kupuje
      Mnie w sumie średnio obchodzi czy mam wpisane 6 czy 10 poduszek, liczy się ich rozkład, tj. kogo i w jakim stopniu chronią. Może być nawet 1 dupna poducha, która opatuli wszystkich w środku Poza tym chyba trochę pojechałeś z tym ciemnym ludem. Czy kupując telewizor sprawdzasz czy wszystkie jego bebechy zgadzają się z parametrami podawanymi w specyfikacji?

      Komentarz


      • #28
        Tak... bo jak chce zeby bylo 5 HDMI to ma ich tyle byc, jak chce miec dwa USB to tez je chce. Jak chce miec wbudowany tuner DVB-S to nie interesuje mnie ze telewizor ma wbudowany DVB-T oraz DVB-C :twisted:
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #29
          pion, pamientaj że przy kupnie używanego auta po mimo że powinno mieć ileś tam poduszek może być sytuacjia że nie będzie miał żadnej :lol:
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
          przedstawiam smerfetke

          Komentarz


          • #30
            @Maicroft:
            No tak, ale jeśli w środku mam 10 "tabliczek" airbag to nie wnikam, czy jest to 10 pojedynczych sztuk czy niektóre są "połączone". Widzę jakie partie ciała i jakich pasażerów ochraniają, a czy fizycznie jest ich 6 czy 10...

            @2.0-16v Michał:
            Hehe, wiem, tym bardziej, że w mojej Megance mam aktualnie 3 poduszki

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X