Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda Octavia II 2.0 TDI CR 140 KM 4x4

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda Octavia II 2.0 TDI CR 140 KM 4x4

    Piękna ale więcej fotek po modach poprosimy

  • #2
    Skoda Octavia II 2.0 TDI CR 140 KM 4x4

    Witam.
    Czy ktoś z was posiada taki model?
    Miałem skodę II 2.0 140 km z 2005 r, ostatnio nabyłem skodę II 2.0 140 KM CR 4x4 i mam wrażenie, że jest głośniejsza przy prędkości powyżej 120.
    Przebieg tej skody to 95000 km, samochód jest z 2011 roku. Czy może być coś uszkodzone, czy to normalne w 4x4?

    Komentarz


    • #3
      Słabo wyciszony bagażnik + dodatkowe źródło hałasu tam i masz efekt.
      O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

      Komentarz


      • #4
        4x4 jest głośniejsza niż ośka, wiem po sobie. Przypadek ten potwierdzi niejeden posiadacz czterołapa
        W 4x4 cały czas pracuje wał przenoszący napęd na tył, co generuje dodatkowy hałas.
        Piter
        tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
        KM i Nm dołożył gregor10

        Komentarz


        • #5
          dzięki za info.
          już myślałem że kupiłem uszkodzoną skodę .
          Generalnie to się fajnie nią jeździ, tylko ten hałas mnie wystraszył, ale już będę spokojniejszy

          [ Dodano: Sro 06 Sie, 14 23:39 ]
          "spc" a tak ogólnie to jesteś zadowolony z tej wersji 4x4?
          trzeba na coś uważać szczególnie w tych wersjach?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez sermix
            .....trzeba na coś uważać szczególnie w tych wersjach?
            tak- w zimie- łatwo się "zapomnieć", że się jedzie po śliskim, bo fajnie przyspiesza :diabelski_usmiech . niestety hamuje jak ośka :lol:
            Garret

            -----------
            Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez sermix
              "spc" a tak ogólnie to jesteś zadowolony z tej wersji 4x4?
              Bardzo. Zimą przyjemnie się jeździ, szczególnie jak trzeba ruszyć na śliskim albo pod górkę na śniegu, ale napęd przydaje się też i na mokrym asfalcie. Największym mankamentem dla mnie jest te seryjne 105 KM, bo to zdecydowanie za mało do tego auta, a na wirusa nie mam kiedy się wybrać. Spalanie też jest wyższe niż w ośce - ok. 1l, moje jest w podpisie - liczone z tankowań i ok 30kkm. Kolejny minus - więcej rzeczy może się wysypać (Haldex, most, łączniki wału), chociaż jak się dba i regularnie serwisuje, to prędzej buda powinna się rozsypać niż to.
              Na razie najdroższa przygoda z moim czterołapem
              Forum - Octavia Club Polska

              Zamieszczone przez Garret
              tak- w zimie- łatwo się "zapomnieć", że się jedzie po śliskim, bo fajnie przyspiesza :diabelski_usmiech . niestety hamuje jak ośka :lol:
              Dokładnie. Ja raz zapomniałem, ale na szczęście skończyło się na strachu :P
              Piter
              tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
              KM i Nm dołożył gregor10

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X