Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie dywaniki gumowe do O2 FL Kombi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie dywaniki gumowe do O2 FL Kombi

    Zamieszczone przez blackrs
    Jak to nic nie wsadzi? To moje pakunki na 2-tygodniowy urlop wkładane do takiego właśnie auta (plus jeszcze po drodze zakupy w markecie) to jest to "nic"?
    wsadz tam koło dojazdewe w momencie gdy masz butle z gazem i wtedy załaduj pakunki...:P
    chodzi mi o wieksze rzeczy niż zakupy, które faktycznie wozi sie raz na jakiś czas ale jednak. NIkt mi nie wmówi, że sedan jest równie praktyczny jak htb.[/quote]
    Po pierwsze primo to ja nie mam w bagażniku butli z gazem więc nic mi nie ogranicza miejsca.
    Po drugie primo to ja tym sedanem byłem już 7 razy na dalekich wypadach (w tym 5x dwutygodniowych) i zawsze mieściłem się ze swoimi bagażami.
    A po trzecie przesiadłem się na sedana z liftbacka (Avensisa T25, którego w tym nadwoziu specjalnie szukałem) i zgodzę się, że liftback jest praktyczniejszy, ale w praktyce ta praktyczność liftbacka przydaje się jedynie podczas transportu np. wersalki.

    Ale nie o tym mowa. Niech bierze to, co mu bardziej pasuje.

  • #2
    Jakie dywaniki gumowe do O2 FL Kombi

    Witam,

    Jakie dywaniki gumowe z wyższymi burtami do O2 FL Kombi polecacie? Potrzebuję również matę do bagażnika.

    pozdrawiam,
    Pierwsza Skoda.

    Komentarz


    • #3
      Mam z firmy Rezaw-Plast 404 Nie znaleziono strony - REZAW-PLAST kupowałem jednak nie bezpośrednio od producenta, bo taniej wyszło nawet z przesyłką na allegro. Sprawdza się super i... bezwonne to może za duże słowo, ale zapach jest neutralny. Jeśli chodzi o dywaniki to postawiłem dwukrotnie na oryginały i... posiadam dwa komplety w idealnym stanie z wyłączeniem dywanika kierowcy, który bardzo szybko się przeciera, więc tym razem, albo 3ci raz ORI lub Rezaw. Są wersje wzocnione z tkaniną, ale ta znowu "wstaje" w trakcie użytkowania i jest niemal dwa razy droższa.
      Mądry Polak po ©kodzie...

      Komentarz


      • #4
        Dzięki.
        Pierwsza Skoda.

        Komentarz


        • #5
          Ja tez szukam dobrego zamiennika poniewaz dywanik kierowcy wytrzymuje okolo roku. Po tym czasie dziura pod butem(i). Glupota jest, ze nie sprzedaja tylko pojedynczego dla kierowcy. Kupuje komplet lub dwa dywaniki i reszta w kosz albo do piwnicy.

          Ostatnio skusilem sie na zestaw Alledrogo i musze powiedzie, ze to straszny badziew. Dziury jeszcze nie ma, ale strasznie sie zużył pod obcasami i wyglada tragicznie. Mam go moze pare miesiecy. Poza tym nie jest dobrze dopasowany do OII i nie ma stoperow :-( Przestrzegam.
          Była: Skoda Fabia Combi 1.4 BKY 2006
          Obecna: Skoda Octavia Combi FL 1.4 TSI 2011 CAXA
          Silnik obecnie smaruje Mobil1 0w-40

          Komentarz


          • #6
            Też mam rezaw-plast do O2. Kupione w norauto pół roku temu. Była promocja -- 99zł.
            Polecam. W mojej opinii są lepsze niż oryginały. Bardzo dobrze pasują, no i czysto pod dywanikami.
            Najlepiej jakby dało się kupować tylko dywanik kierowcy z rezaw-plastu.
            Może ktoś z forum zapyta o zakup grupowy...

            Komentarz


            • #7
              ja kupiłem narazie coś takieego odrazu 2 szt. na wszelki wypadek:

              Link
              Póki się nie psuje nie ma co narzekać i szukać problemów :-)

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez howard
                ja kupiłem narazie coś takieego odrazu 2 szt. na wszelki wypadek:

                Link
                Czy faktycznie, tak jak w opisie aukcji, są bezzapachowe?

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez howard
                  ja kupiłem narazie coś takieego odrazu 2 szt. na wszelki wypadek:

                  Link
                  Mialem kiedys podobne, ale przez pol roku smierdzialy strasznie.
                  Była: Skoda Fabia Combi 1.4 BKY 2006
                  Obecna: Skoda Octavia Combi FL 1.4 TSI 2011 CAXA
                  Silnik obecnie smaruje Mobil1 0w-40

                  Komentarz


                  • #10
                    dziś mam być kurier. Jak przyjdą dziś to dam znać co to jest i jak się sprawują :-)
                    Póki się nie psuje nie ma co narzekać i szukać problemów :-)

                    Komentarz


                    • #11
                      Jak ktoś ma tylne ori gumowe ,,w piwnicy'' bo używa tylko kierowcy - to chętnie wezmę.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez uli07
                        Zamieszczone przez howard
                        ja kupiłem narazie coś takieego odrazu 2 szt. na wszelki wypadek:

                        Link
                        Mialem kiedys podobne, ale przez pol roku smierdzialy strasznie.

                        Te które kupiłem przyszły i założyłem. tylko kierowcy na przód. Generalnie jako nowe czuć delikatny zapach gumy. Taki ja nowe opony jak się kupuje. Założyłem i chciałem sprawdzić jak z zapachem. Przyszedłem po 4 godzinach, żeby poczuć i nic praktycznie minimalne wyczuwalny zapach a to w sumie pierwsze parę godzin. Także mogę polecić z czystym sumieniem. A fajne jest w nich to że jest dodatkowa guma na podparcie lewej nogi i piasek nie leci z butów pod dywanik jak w oryginalnych tylko na wycieraczkę.

                        Pasują kształtem też idealnie.
                        Póki się nie psuje nie ma co narzekać i szukać problemów :-)

                        Komentarz


                        • #13
                          mam 161 tys ori dywaniki , zaczynają blaknąć ale dziura..??
                          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                          GVI 1.4TSI
                          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                          Komentarz


                          • #14
                            A w jakich butach jezdzisz? Czy kobieta prowadzi samochod?

                            Nie zeby od razu mowic, ze kobiece buty niszcza dywaniki. Moje zimowe buty (meskie trzewiki z twarda i na piecie z ostra podeszwa) zalatwiaja taki dywanik w mniej wiecej rok. Dodajac do tego fakt, ze wiecej autem jezdzi zone w przeroznych butach to dziura pod prawa noga robi sie bardzo szybko. To nie jest przetarcie tylko bardziej rozciecie. Pod lewa piata robie sie to wyraznie dluzej.
                            Była: Skoda Fabia Combi 1.4 BKY 2006
                            Obecna: Skoda Octavia Combi FL 1.4 TSI 2011 CAXA
                            Silnik obecnie smaruje Mobil1 0w-40

                            Komentarz


                            • #15
                              Kupował ktoś taniej oryginalne dywaniki do OII FL Combii? Link To chyba najrozsądniejsza oferta, bo przynajmniej nie powinny się ślizgać. Na lato mam welurowe, ale zimą przydałyby się gumowe, bo szkoda, aby wykładzina na podłodze była mokra.
                              VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

                              Komentarz


                              • #16
                                Taniej kompletu nie kupisz, ja 3 miesiące temu za same przednie płaciłem około 100

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez elpolacco Zobacz wpis
                                  Kupował ktoś taniej oryginalne dywaniki do OII FL Combii? Link
                                  taniej raczej nie znajdziesz. Ja ze trzy tygodnie temu kupowałem komplet dywaników właśnie z tej aukcji.

                                  SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                  ​​​
                                  Grzegorz

                                  Moja Ambitna Czarnula

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X