Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

chiptuning w okolicy wawy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Agamek12
    W razie czego to R-performance daje jakieś zniżki forumowiczom OCP?
    Zniżka jest ale o szczegóły musisz pytać Witka powołując się na OCP.
    była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
    Serwis By DGW

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez Agamek12
      Edit: R-performance? Na razie nie odbiera... Ale będę próbować.
      dodzwonić się to mistrzostwo świata
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #28
        Ten warsztat Link za komplet (usunięcie DPF + chip) zaordynował sobie 1.000zł... Trochę nazbyt atrakcyjnie cenowo?
        Poza tym bez hamowni, bo "cywilnych aut nie trzeba wcale hamować" a do tego "pisze bezpieczny program na 210KM". Chyba nie ma co brać go pod uwagę?
        Adam... Używam:
        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
        Passek: B6 175KM/366Nm

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez Agamek12
          Ten warsztat Link za komplet (usunięcie DPF + chip) zaordynował sobie 1.000zł... Trochę nazbyt atrakcyjnie cenowo?
          Poza tym bez hamowni, bo "cywilnych aut nie trzeba wcale hamować" a do tego "pisze bezpieczny program na 210KM". Chyba nie ma co brać go pod uwagę?
          Wysłałem na priv Agamek12. :-) Pozdrawiam
          była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
          Serwis By DGW

          Komentarz


          • #30
            Chomik, thx...
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez Agamek12
              Odgrzeję...
              ALTA RACING ma jakieś nowe forumowe opinie?
              Jedź do Unitronic. Andrzej zrobi co trzeba i jak trzeba. Możesz mieć też własne fantazje co do przebiegu mocy i momentu bo on to robi własnoręcznie a nie wgrywa gotowce.
              Pozdrawiam
              perfex

              Octavia HTP

              Komentarz


              • #32
                R-performance Witek to niech na stronie, wpisze tylko kontakt tylko osobisty. Nie ma czasu odebrać telefonu,
                1)1,9 TDI rok 2001
                333 000 km
                110 KM seria - prog. na 135KM

                2)2,0 TD rok 2011 140KM
                po mod. 187KM

                3)2,0 TDI BMW E91 seria 187KM
                po mod. 225KM

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez perfex
                  Zamieszczone przez Agamek12
                  Odgrzeję...
                  ALTA RACING ma jakieś nowe forumowe opinie?
                  Jedź do Unitronic. Andrzej zrobi co trzeba i jak trzeba. Możesz mieć też własne fantazje co do przebiegu mocy i momentu bo on to robi własnoręcznie a nie wgrywa gotowce.
                  do silnika agamka nie pisze sie programów indywidulanie tylko wgrywa gotowce tak jak do wiekszości starych kibli :wink:
                  superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                  poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez perfex
                    Zamieszczone przez Agamek12
                    Odgrzeję...
                    ALTA RACING ma jakieś nowe forumowe opinie?
                    Jedź do Unitronic. Andrzej zrobi co trzeba i jak trzeba. Możesz mieć też własne fantazje co do przebiegu mocy i momentu bo on to robi własnoręcznie a nie wgrywa gotowce.
                    Za 2.800zl...
                    Adam... Używam:
                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                    Passek: B6 175KM/366Nm

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez Agamek12
                      Za 2.800zl...
                      Na stronie piszą że 1650. A najlepiej podjechać i pogadać.
                      Ja nie namawiam. Każdy jedzie gdzie chce. Można do Mastersa czy innego Kreatora Mocy :szeroki_usmiech
                      Pozdrawiam
                      perfex

                      Octavia HTP

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez perfex
                        Zamieszczone przez Agamek12
                        Za 2.800zl...
                        Na stronie piszą że 1650. A najlepiej podjechać i pogadać.
                        Ja nie namawiam. Każdy jedzie gdzie chce. Można do Mastersa czy innego Kreatora Mocy :szeroki_usmiech
                        W Unitronic'u 1400zł za DPF + 1400zł za "wirus".

                        Co wiemy o jakości pracy firmy Kreator Mocy?
                        Adam... Używam:
                        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                        Passek: B6 175KM/366Nm

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez RODROG
                          R-performance Witek to niech na stronie, wpisze tylko kontakt tylko osobisty. Nie ma czasu odebrać telefonu, a jak podjedziecie umówieni to ile ma czasu na modyfikacje, po 3minuty na auto

                          Głupoty piszesz

                          Komentarz


                          • #38
                            przepraszam ale,
                            byłem zirytowany brakiem możliwości kontaktu telefonicznego. Jestem po modzie w R-performance i przyznaję PEŁEN PROFESJONALIZM, auto po modzie rewelacyjnie reaguje na polecenia kierowcy,
                            POLECAM R-PERFORMANCE
                            1)1,9 TDI rok 2001
                            333 000 km
                            110 KM seria - prog. na 135KM

                            2)2,0 TD rok 2011 140KM
                            po mod. 187KM

                            3)2,0 TDI BMW E91 seria 187KM
                            po mod. 225KM

                            Komentarz


                            • #39
                              Koledzy. Odświeżę kotleta... dorosłem do chipa bo wożenie 200kg ziemniaków (4x4) trochę mnie zaczyna irytować (bo mam porównanie do żony golfika z tym samym motorem )

                              Próbowałem się dodzwonić, mailować, facebookować i wszystko co możliwe do r-performance ale nie można się dobić już od dłuższego czasu. Byłem dziś nawet ok 16 osobiście przebijając się przez korki Warszawy ale szef wyjechał i nie jak się dostać. Trochę mnie to zdenerwowało. Co polecicie oprócz r-performance? 8) Nie chcę się wpychać tam gdzie mnie nie chcą... :?

                              Dokładniej myślę o Masters z piaseczna albo o Unitronic (Ten drugi mam bliżej). Dzięki z góry za pomoc. Nie ma na forum zbyt dużo informacji o powyższych firmach. Coś słyszeliście złego może, bądź dobrego. Może ktoś w nich robił swoje autko?
                              "A miało być tak pięknie..."

                              4x4 @147KM\330Nm by Rogal

                              Komentarz


                              • #40
                                crowl, to nie to, że Cię nie chcą, tylko są zawaleni robotą. Jak ostatnio gadałem z Witkiem ( R-Performance ) czy by mi nie ogarnął jednej pierdoły to mówił coś o terminie czerwcu . Termin na program to ok. 3-4 tygodnie...
                                Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                                Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                                Komentarz


                                • #41
                                  ja bym próbował Unitronic... :wink:

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    A słyszeliście o Masters Tuning z piaseczna?
                                    Gadałem z Unitronic to bez problemow robią, mają niestety mało opinii na internecie na forach(stąd ciężko mi sie do nich odnieść) i są droźsi od Mastersa o kilka stówek. Choć mam wrażenie że zmiana programu dla takiej skodzinki, z tak popularnym silnikiem, to przy takim doświadczeniu tunerów (jednym czy drugim) to raczej problemu być nie powinno? W końcu to nie jest STAGE2 czy STAGE3 Jednak też namoczyć niefachowością czy niedbalstwem jest łatwo...
                                    "A miało być tak pięknie..."

                                    4x4 @147KM\330Nm by Rogal

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Moim zdaniem warto poczekać na Witka i zrobić program na Mineralnej.
                                      Mam fajnie napisany tam program i obecnie 189 000 km ( 45 000 km na programie ) i nic złego się nie dzieje. Program napisany na 144 KM i 336 Nm. Delikatne wibracje się niedawno pojawiły ale....dwumasowe koło zamachowe żyje nadal, jeszcze nie chałasuje i stuka. Poprosiłem Witka o bezpieczny dla sprzęgła i dwumasy program i nie mam charakterystycznego uderzenia w plecy ale za to auto płynnie przyspiesza przez cały czas. :-)
                                      była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
                                      Serwis By DGW

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Ja także polecam Witka.
                                        Miałem w Audi A4 B5 jego program i przejechałem na nim 150tkm-bez problemów. Dodam, że był robiony przy 200tkm "licznikowych" i do sprzedaży a było to przy przebiegu 370tkm nawet sprzęgło nie było wymieniane.

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Przekonaliście mnie. Powiem, że już miałem jechać do Mastersów, ale wieczorem w przeddzień zadzwonił Witek, że dziś (2giego maja) przypadkiem pracuje i udało się rzutem na taśmę. W innym przypadku to dopiero za min.2-3tyg. Długo się nie zastanawiałem, odmówiłem wizytę u Masters i dziś mam chipa z RPerformance :diabelski_usmiech Tak czy siak niestety nie podzielę się jak było u Mastersów :roll: Wykres od Witka wrzucę do showroom (aby się upewnić też że jest ok). Ogólnie moim subiektywnym zdaniem o wiele równiej wchodzi na obroty i płynniej. Jak to powiedział "Tak jak powinno być od początku". Polecam Witka. Zabawa z autem trwała godzinę. Cena taka sama jak u Mastersów. Mogę tylko polecić z czystym sumieniem... Jak tylko uda się komuś dostać to warto. Bardzo cierpliwy człowiek i pełen profesjonalizm.

                                          Off:
                                          Trochę mi oko zbielało jakie tam fury przyjeżdżają... Widziałem kilka BMW 5Mek najnowszych, A3, TT. Wszystko nówki sztuki jak z salonu. Aż czułem że ja ze szkodnikiem nie pasujemy w tym miejscu do końca Ale to tylko świadczy o profesce. Witka.
                                          "A miało być tak pięknie..."

                                          4x4 @147KM\330Nm by Rogal

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X