Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ANTENA PŁETWA REKIN Skoda Octavia II ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ANTENA PŁETWA REKIN Skoda Octavia II ?

    Witam. Mam pytanie ma ktos zamontowana antenę "płetwa rekina" zamiast bata ? Bardziej kicz czy spoko to moze wygladac w skodzinie ?

    Załączone pliki

  • #2
    Sprawa estetyki to jedno zależy co się komu podoba nie będę tu zabierał głosu.
    Bardziej od strony technicznej chcę wtrącić dwa zdania. Słyszałem sporo opinii o tym, że najtańsze chińskie "rekiny" to zwyczajne badziewie, które kiepsko działa i radio często gubi stacje poza miastem. Sam kiedyś się nad takim rozwiązaniem zastanawiałem ale zostałem skutecznie zniechęcony.
    Także jak już to dobieraj ori rekiny.
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      Poza tym to dział O1
      Była O1 AGR

      Jest O1FL ALH

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Luki80a Zobacz wpis
        Poza tym to dział O1
        Najbardziej.
        Ale chyba wybaczymy koledze, może ktoś skorzysta i do OI wrzuci sobie rekina
        ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
        Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
        Spalanie - Motostat.pl
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • #5
          nie wybaczymy przenoszę do O2
          http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
          https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

          Komentarz


          • #6
            Od siebie dodam, że w żadnym aucie z oryginalną anteną z masztem po przeróbce na rekina radio nie odbiera dobrze. Samochody mające anteny rekiny fabrycznie mają układ dopasowany do tego rodzaju anteny.

            Nie ma nic lepszego niż porządny bat, fizyki nie oszukasz

            Komentarz


            • #7
              Potwierdzam. Zamówiłem coś takiego na alliexpress. Plastik nawet ma ładny kształt, polakierowane w miarę. A w środku kawałek płytki drukowanej z wytrawioną spiralą ścieżek - co niby ma być anteną. Założyłem na próbę (bez przyklejania płetwy do dachu) - nawet najsilniejsze stacje zaczęły odbierać kiepsko. Szkoda kasy.

              Komentarz


              • #8
                A takie coś próbowaliście?
                Numer części 1K0035507L
                Załączone pliki

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X