Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana Lamp

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zmiana Lamp

    Witam wszystkich

    W ciągu tygodnia moja skodzina będzie przechodzić moda na zderzaki z RS w związku z tym myślę nad zmianą lamp xenonowych
    Mianowicie miałem zdarzenie ze ktoś "serdeczny przydzwonił mi na parkingu pod marketem w prawy bok w skutek tego mam pęknięcie na fabrycznym xenonie
    używka na taka na alledrogo plasuje się w przedziale 500 pln za jedną sztukę i jestem ciekawy waszych opini o tych lampach

    Kup teraz na Allegro.pl za 1149 zł - LAMPY SKODA OCTAVIA II 2 04-08 LED BLACK XENON D1S (7760266805). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

  • #2
    Witam,
    nie polecam tych lamp. Mam gdzieś w komórce tylko wersja na żarówki. Po pierwsze bardzo słaby efekt światła, po drugie bardzo słaby efekt wizualny - po montażu duże szpary pomiędzy lampą a błotnikiem i najprawdopodobniej bez silniczka - dodatkowa robota. Proponuje poszukac jakiś firmowych zamienników - Hella, TYC, Valeo
    Pozdrawiam
    Skoda locuta, causa finita

    Komentarz


    • #3
      Podzielam zdanie przedmowcy. Chińska tania lampa z wiesniackim wyglądem pseudo tuningu. Nie świeci spasowanie czasami odbiega od standardów a pasek ledowy to istna tragedia wizualna, do kompletu brakuje jeszcze tuningowych pokrowcow na fotele i kierownice. Ori xenon jest 100% lepszy

      Komentarz


      • #4
        HanysBTM tak jak koledzy piszą wyżej.

        Weź daj komuś "mądremu" niech twoje rozklei pomaluje na czarno w środku - wstaw jakiegoś hida dobrego - polecam Tomasza z MotoHid.pl i wówczas efekt o połowę tańszy i 5 razy lepszy

        Spójrz niżej na moje
        OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


        T: 500286848

        Komentarz


        • #5
          Rafał Oskar. Święta racja ale z tego co zrozumiałem to kolega ma org xenon tylko zamiast wydać 500 na lampe to chce wydać 1000 na krzaka

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez MixerGDA Zobacz wpis
            Rafał Oskar. Święta racja ale z tego co zrozumiałem to kolega ma org xenon tylko zamiast wydać 500 na lampe to chce wydać 1000 na krzaka
            Myślę że teraz posłucha kolegów i zmieni zdanie
            OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


            T: 500286848

            Komentarz


            • #7
              Wielkie dzięki chłopaki za wyrażenie opinii dlatego zamieściłem tego posta, wiedziałem że mogę liczyć na solidnych skodziarzy

              Problem jest tylko taki że po tym zdarzeniu pod marketem mam pozrywane zaczepy klosza które wchodzą w ślizg który trzymie lampę

              Rafał twoje przerobione lampy robotę

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez HanysBTM Zobacz wpis
                Wielkie dzięki chłopaki za wyrażenie opinii dlatego zamieściłem tego posta, wiedziałem że mogę liczyć na solidnych skodziarzy

                Problem jest tylko taki że po tym zdarzeniu pod marketem mam pozrywane zaczepy klosza które wchodzą w ślizg który trzymie lampę

                Rafał twoje przerobione lampy robotę
                Jeździj na tych - póki możesz.

                Kup używki ORI i maluj i HIDuj

                Potem zamień i ciesz się widokiem i efektem przede wszystkim

                Reszta na Priv
                OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


                T: 500286848

                Komentarz


                • #9
                  poszperałem trochę w necie odnośnie renowacji i regeneracji lamp xenonowych i jest jedna ekipa w Piekarach Śląskich i druga w Katowicach więc jest szansa uratować moje jutro bd wiedział co i jak to dam znać jak sprawa będzie się rozwijać

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez HanysBTM Zobacz wpis
                    poszperałem trochę w necie odnośnie renowacji i regeneracji lamp xenonowych i jest jedna ekipa w Piekarach Śląskich i druga w Katowicach więc jest szansa uratować moje jutro bd wiedział co i jak to dam znać jak sprawa będzie się rozwijać
                    Wobec tego powodzenia i się pochwal z czasem
                    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


                    T: 500286848

                    Komentarz


                    • #11
                      spoko masz to jak w banku

                      Komentarz


                      • #12
                        No więc tak Panowie

                        Lampy odratowane

                        lampy zostały rozklejone, następnie wyczyszczone od środka z całego syfu
                        Wszystkie zaczepy z uszkodzonej lampy zostały zregenerowane i trzymają świetnie

                        Teraz to co każdego interesuje czyli koszta

                        Regeneracja wszystkich zaczepów + czyszczenie ( sklejanie uszczelnienie ) cena za dwie lampy to 440 pln.

                        postaram się na jutro wrzucić fotki .

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X