Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia II Combi - umieszczenie opisu na tylnej klapie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia II Combi - umieszczenie opisu na tylnej klapie

    Witam,

    Niedawno zakupiłem przedliftową Octavię II w nadwoziu kombi (4x4 1,9 TDI), jednak poprzedni właściciel z niewyjaśnionych przyczyn pozbył się z klapy bagażnika napisu Octavia, a opis wersji silnikowej przełożył na listwę kokpitu nad schowkiem (nie, nie widać śladów lakierowania na bagażniku ).

    Zakupiłem właśnie emblemat i przymierzam się do jego przyklejenia - i tutaj mam prośbę. Czy któryś z uprzejmych forumowiczów, posiadających przedliftową OII w kombiaku mógłby podać odległość liter do dolnej krawędzi szyby (mierząc od litery "T") oraz do krawędzi lampy? (mierząc od najdalej wysuniętej prawej krawędzi litery "A") Ostatnio mam pecha i nie mogę dostrzec podobnego auta na parkingach żeby samemu zrobić pomiar
    (Taty) Czarna Octavia III Liftback 1.4 TSI (manual) Ambiente + Amazing + pakiet Chrom + chromowane listwy przód/tył + el. lusterka + podświetlenie nóg + trójramienna, wielofunkcyjna kierownica + inne pierdoły (Mój) Ford Focus CC

  • #2
    Zamieszczone przez SuitUp! Zobacz wpis
    poprzedni właściciel z niewyjaśnionych przyczyn pozbył się z klapy bagażnika napisu Octavia
    Lepiej jest czyścić, a szczególnie woskować - nie zostaje wosk w literach. Też tak robię.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X