Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

usunięcie Egru Octavia II 1.9

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • usunięcie Egru Octavia II 1.9

    Witam. Mam następujący problem ; Od mniej więcej 5-10 tyś km wyrzuca mi na deskę błąd egru P0401. Postanowiłem się w końcu zabrać za usuniecie go trwale z mapy silnika za pomocą MPPS. W internecie widnieje mnóstwo poradników ja to zrobić więc zabrałem się do roboty. Udało się zgrać mapę i tu pojawia się problem - kompletnie nie widać mapy odpowiedzialnej za zawór egr. Dodam jedynie, że 100k km temu miałem wgrywanego chipsa zwiększającego moc i tutaj domniemam iż tuner odpowiedzialny za podniesienie mocy specjalnie w jakiś sposób ukrył większość map(to tylko moje przypuszczenie bo jak inaczej wytłumaczyć ich brak ). Mógłbym rozwiązać problem wgrywając oryginalna mapę z usuniętym już egrem ale kompletnie nie zależy mi na spadku mocy w aucie. Być może ktoś będzie w stanie mi pomoc. załączam jako plik aktualną mapę do wglądu - Dropbox - 03G906021LB.bin - Simplify your life link , ponieważ nie mogę załadować mapy w formacie bin Pozdrawiam i czekam na jakieś wskazówki
    Octavia II 2008r 1.9 TDI BXE 105km- dokładniej na hamowni Skodillac wypluł 113km,aktualnie 154

  • #2
    Oryginalna binarka do obróbki jest tu:
    http://akn.pl/firmware/03G906021LB _SW9251_dataarea.bin
    Kolega myślę, że sobie już poradził, ale jeżeli nie to mogę nakręcić filmik z obróbki. Pozdr. M.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X