Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znaczek embelemat octavia 2 fl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Znaczek embelemat octavia 2 fl

    Witam nw czy w dobtym miejscu pisze ale szukam znaczka emblemat nie na miliony o2 fl przód

  • #2
    Na forum to lepiej napisać w dziale Ogłoszenia drobne – Giełda kupię/sprzedam - Octavia Club Polska
    Poszukaj na allegro lub Zewnętrzne - MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi

    Moja Octavia:
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
    Rafał

    Komentarz


    • #3
      Do o2fl na grill chrom pasuje idealnie z fabii 2 fl. Problem jest taki, ze czarny jest matowy a nie polysk. Bolce pasuja idealnie. W aso ok 60zl. Inne szerokodostepne z ali to emblematy z o3 gdzie nie ma bolcow i delikatnie odstaje. W o3 przyklejone sa na maske.

      Komentarz


      • #4
        Wymieniałem u siebie w O2 FL na znaczek z O3, ale jak powszechnie wiadomo, na tył pasuje idealnie (bolce + dopasowanie, ze względu na brak nachylenia, momtaż na klapie), natomiast na przód trzeba oderwać bolce z takiego znaczka i przykleić na klej, a przy samym montażu użyć zgrzewarki/opalarki, aby ten znaczek doformować kątem nachylenia pod taki, jak jest oryginalnie w O2 na grillu. Efekt zadowalający, znaczek dopasowany. U mnie trzyma się tak już kilka miesięcy i żadnych problemów z tym nie mam.

        Kupowałem na allegro komplet (przód + tył) za 80zl.

        Komentarz


        • #5
          Dejmien_97 zamiast na klej, trzeba było kupić taśme np w castoramie technicqll na zewnątrz lub coś podobnego i tym kleić

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X