Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Logo kierownicy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Logo kierownicy

    Chciałem sobie polepszyć wygląd kiery w O2Fl i postanowiłem wymienić logo.. Oczywiście coś tam zakupiłem i zabrałem się za demontaż starego....Jak przysłowiowy Łoś, zbyt późno się zorientowałem że on nie jest przyklejony i pogiałem całego. Zamiennik pasuje jak...a właściwie nie pasuje.
    Można jakoś uratować? Kupić ori na kierę w salonie czy coś?

  • #2
    Tutaj może Ci chyba pomóc kolega Rafał Oskar, który zajmuje/zajmował się tego typu sprawami.
    Pozdrawiam,


    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

    Komentarz


    • #3
      tomaszwrc starym zielonym logiem mogę cię poratować. Muszę tylko je zlokalizować.

      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez gradek Zobacz wpis
        tomaszwrc starym zielonym logiem mogę cię poratować. Muszę tylko je zlokalizować.
        Chętnie

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez tomaszwrc Zobacz wpis
          Chciałem sobie polepszyć wygląd kiery w O2Fl i postanowiłem wymienić logo.. Oczywiście coś tam zakupiłem i zabrałem się za demontaż starego....Jak przysłowiowy Łoś, zbyt późno się zorientowałem że on nie jest przyklejony i pogiałem całego. Zamiennik pasuje jak...a właściwie nie pasuje.
          Można jakoś uratować? Kupić ori na kierę w salonie czy coś?
          Również posiadam stare zielone logo - jak i również mogę ci wymienić na nowe srebrne - w razie W pisz na WatsUpie lub MSG


          Logo Znaczek Kierownicy Poduszki Skoda 42mm | Częstochowa | Kup teraz na Allegro Lokalnie


          OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


          T: 500286848

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X